Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
STREFA UŻYTKOWNIKA KLIPPO

  04-05-2020

Oferta części zamiennych


  Wyprzedaż końcówek magazynowych oryginalnych części zamiennych do kosiarek Klippo, LawnMaster i traktorków KlippoTrac/Countax/, LandRider
  Jak Państwa informowaliśmy kilka lat wcześniej, ze względu na zakończenie współpracy z producentami sprzętu, możliwość zaopatrzenia się w części zamienne będzie w naszej firmie sukcesywnie malała.
  Bardzo wielu z Państwa pozytywnie odpowiedziało na nasz apel o zakupy na zapas i dokonało w ostatnich latach większych zakupów części. W tym miejscu dziękujemy Państwu za tę współpracę ! Ci wszyscy, którzy z jakichś przyczyn nie zrobili takich zapasów mają jeszcze w naszej firmie możliwość ich uzupłnienia.

  Obecnie oferujemy jeszcze Państwu zakup końcówek magazynowych oryginalnych części zamiennych.

  Po wyczerpaniu zapasów w danym asortymencie oferta nie będzie kontynuowana.

  Więcej

  02-01-2020

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, użytkownikom sprzętu z logo KLIPPO oraz naszym partnerom handlowo-serwisowym za okazane zaufanie i wybór naszej oferty.
Zapraszamy do kontaktu i współpracy w zakresie obsługi posprzedażnej !

  02-01-2020

10 lat minęło... Bye, bye Klippo....  Prawa rynku ekonomicznego są nieubłagane. 10-letni okres zabezpieczenia w części zamienne po zaprzestaniu dostaw sprzętu zakończył się. Tym samym zobowiązanie obecnego właściciela do praw Klippo do zaopatrzenia nas jako byłego importera Klippo wygasło. Nasze zapytanie o możliwość przedłużenia tego okresu o kolejne 5-lat oraz o ewentualne wznowienie oferty Klippo w Polsce pozostało bez echa...

  To oznacza brak możliwości uzupełniania naszych zapasów magazynowych i oczywiście brak możliwości zakupów części przez naszych partnerów handlowo-serwisowych i użytkowników sprzętu z logo KLIPPO w naszej firmie.

  06.04.2018

Wymiana silnika w kosiarkach KLIPPO


  Serwisujemy, naprawiamy, wykonujemy kompletne renowacje kosiarek Klippo. Czytaj więcej.

  06.04.2018

WAŻNE!!! Aktualna informacja dotycząca części do kosiarek KLIPPO


  Przypominamy naszym klientom, że z końcem 2010 roku zakończyliśmy promocję i sprzedaż kosiarek i innego sprzętu ogrodniczego marki KLIPPO. Wyjaśniamy w tym miejscu, że ten stan nie wynikał z naszej decyzji, a był związany jedynie z faktem zmiany właściciela marki i producenta i jego nowej polityki w zakresie sprzedaży urządzeń z logo KLIPPO.
  Nowym właścicielem marki KLIPPO jest od 2007 roku konkurencyjna na rynku firma Husqvarna (Szwecja).

  Wraz z zakupem marki KLIPPO nowy właściciel przejął pełną odpowiedzialność za dostawy części zamiennych oraz za obsługę serwisową użytkowników sprzętu z logo KLIPPO. Poniżej więcej informacji.

  Uprzejmie informujemy, że dysponujemy magazynem podstawowych części zamiennych. Jednakże wraz z upływem okresu ochronnego dla nas jako byłego dystrybutora, od 2020 roku możliwość zaopatrzenia się w części w naszej firmie będzie sukcesywnie malała. Dlatego też uprzejmie prosimy o wcześniejsze Zapytania i Zamówienia w celu zaopatrzenia sie "na zaś" w podstawowe części niezbędne Państwu w okresie najbliższych kilku lat.

  01.06.2012-2017

Husqvarna zakończyła dystrybucję kosiarek KLIPPO na terenie Europy  W ponad półtora roku po oficjalnym zakończeniu dystrybucji kosiarek i innego sprzętu ogrodniczego marki Klippo na polskim rynku, nasi klienci nadal zadają pytanie: dlaczego tak sie stało ?
  Na dodatek paradoksalnie produkcja kosiarek przeniesiona została ze Szwecji do Polski do nowego zakładu produkcyjnego Husqvarny w Mielcu. Komentując powyższe fakty można stwierdzić w nawiązaniu do słów klasyka, że myśmy przegrali, ale Polska wygrała !

  W środowisku użytkowników i dealerów KLIPPO decyzja nowego właściciela jest powszechnie niezrozumiała zważywszy, że kosiarki Klippo cieszą się nadal bardzo dobrą opinią jako produkty niezawodne i trwałe, w branży nazywane jako ekskluzywne stały się synonimem prestiżu. Przypominamy, że na początku roku 2007 koncern Husqvarna kupił spółkę Klippo AB od koncernu Thomee Industrier AB za kwotę 120 mln koron szwedzkich.

  Już w pierwszym sezonie "ery Husqvarny" tj. roku 2007, pomimo wcześniejszych zapowiedzi oferta Klippo została poważnie okrojona. Nowa oferta obejmowała kosiarki produkowane w zakładach Klippo AB w Malmo, oraz sprzęt produkowany przez podwykonawców dla Klippo tj. wertykulatory i glebogryzarki firmy Pilote, kosiarkę wrzecionową Lawnmaster produkcji firmy Steelfort. Z oferty zniknęły traktorki ogrodowe (produkcja Countax), wertykulatory, krawędziarki, rozdrabniacze i rębaki, dmuchawy (produkcji Eliet), oraz kosy i piły (produkcji Active).

  Jednocześnie wprowadzono w modelach samobieżnych nowe rozwiązanie napędu kół, które było odpowiedzią na zakończenie produkcji silników z wałkami bocznymi PTO przez koncern Briggs&Stratton.

  Listem z 30-12-2009 od ówczesnego wiceprezydenta koncernu Husqvarna dystrybutorzy europejscy zostali poinformowani o zakończeniu dostaw sprzętu z końcem 2010 roku. Zachowano dystrybucję na terenie Skandynawii.

  Wobec firmy ZieleńService jako dotychczasowego dystrybutora sprzętu z logo Klippo, koncern Husqvarna AB zobowiazał się do dostaw części zamiennych do 2020 roku.

  No cóż, nasz Wielki Brat zrobił swoje, ale przynajmniej z klasą...


  01.05.2010

KLIPPO Comet S model z roku 1994


  Czy wiesz, że....

  NASZYM BESTSELEREM 15-LECIA SPRZEDAŻY KOSIAREK KLIPPO W POLSCE BYŁA

  KLIPPO COMET S


  Produkowana w latach 1994-2006 była kontynuacją modelu oferowanego wcześniej pod nazwą G7 SJALVGANGARE, w Polsce znanego jako COMET STD.

  Swoje powodzenie "Kometka" zawdzięczała przede wszystkim:

  - prostej, solidnej, niezawodnej i trwałej konstrukcji,
  - genialnej przekładni paskowej zintegrowanej bezpośrednio z wałkiem bocznym silnika B&S Quantum PTO,
  - bezpiecznemu systemowi nożyków wahliwych Eko-Klipp 53 cm.Kosiarki wrzecionowe KLIPPO dla perfekcjonistów

  W roku 1995 do oferty KLIPPO weszły kosiarki wrzecionowe Galant do koszenia nawierzchni trawiastych w zakresie wysokości koszenia od 4 mm do 30 cm. Projekt realizowany był we współpracy z duńskim producentem firmą Ginge. Kosiarki dla KLIPPO produkowane były w kolorze czerwonym. Obejrzyj galerie. Dostępne są jeszcze niektóre części zamienne.


  W roku 1999 do oferty KLIPPO weszły kosiarki wrzecionowe LawnMaster (500RR i Golf) do koszenia nawierzchni trawiastych w zakresie wysokości koszenia od 2 mm do 30 cm. Projekt realizowany był we współpracy z nowozelandzkim producentem firmą STEELFORT. Kosiarki dla KLIPPO produkowane były w kolorze czerwonym.

  Obejrzyj galerie Klippo Lawnmaster i Klippo Lawnmaster - anatomia maszyny

  O kosiarce LawnMaster by Steelfort NZ czytaj WIĘCEJ

  Dostępne są części zamienne.

  15.05.2005

Test kosiarki wrzecionowej Klippo LawnMaster na...łące


  W rozmowach z naszymi klientami zainteresowanymi nabyciem kosiarki wrzecionowej LawnMaster, aby podkreślić różnicę w zastosowaniu z klasycznymi kosiarkami rotacyjnymi, często posługujemy się stwierdzeniem, że "kosiarka wrzecionowa nie służy do koszenia, lecz do strzyżenia" albo, że "kosiarki rotacyjne koszą w centymetrach, a kosiarki wrzecionowe w milimetrach".

  Aby przekonać się na własne oczy jak to jest z tą wrzecionówką wykonaliśmy test (wersji 500RR) na naszym nieco zarośniętym greenie na naszej łące w Duchnicach. Efekty testu prosimy obejrzeć w fotogalerii.

Nasze kosiarki rodzą sukcesy...

  Oryginalny NZ, srebrny LawnMaster Golf na murawie trawiastego kortu tenisowego w Michałówku  Na kortach Pana dr Wojciecha Pietrzaka (nota bene tenisowego Mistrza Świata wśród medyków) przed sukcesem na juniorskim Wimbledonie 2018 trenowała Iga Świątek.
  30.06.2016

Co ma piernik do wiatraka ?

  Dzisiaj Robert Lewandowski to nasz idol, światowa klasa i nadzieja na profesjonalizację polskiej piłki.

  W dniu polskiego ćwierćfinału EURO 2016 z dumą przypominamy zdjęcia z roku 2000 przedstawiające "naszą kosiarkę" na murawie boiska Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowych w Pruszkowie. Zakupiona w ZieleńService w roku 1997 kosiarka to czerwono-żółta KLIPPO TRAC serii C model C300M. Maszyna pracowała w Pruszkowie przez kilkanaście lat raczej z z sukcesem bowiem w ramach modernizacji parku maszynowego zdecydowano się na kosiarkę tego samego producenta.

  Na tej pruszkowskiej murawie "eksplodował" talent piłkarski Lewego!


  Jako zawodnik Znicza Pruszków w sezonach 2006/2007 oraz 2007/2008 Robert Lewandowski był królem strzelców odpowiednio trzeciej i drugiej ligi.

  Czy jakość murawy miała wpływ na gwałtowny rozwój umiejętności piłkarskich naszego mistrza ?  01.10.2010

Galeria użytkowników kosiarek KLIPPO


  Czy jesteś zadowolona/y ze swojej KLIPPO ?
  Twórz z nami galerię użytkowników maszyn KLIPPO.
  Obejrzyj galerię użytkowników kosiarek i galerię użytkowników traktorków KlippoTrac/CountaxSystemy tnące KLIPPO  Eko-Klipp Safety - zabezpieczający Mielący Zbierający Wrzecionowy Boczny wyrzut

  Kliknij na odpowiednią ikonę.

  01.02.2010

Boczny wyrzut trawy w kosiarkach KLIPPO

  Czy wiesz, że....

  MODEL Z BOCZNYM WYRZUTEM TRAWY KLIPPO MERIT TO BYŁ POMYSŁ FIRMY ZIELEŃSERVICE

  Wsłuchując sie w opinie naszych klientów profesjonalnych koszących tereny miejskie kosiarkami mielącymi, w roku 1997 podjęliśmy próby zbudowania kosiarki, która bardziej wydajnie radziłaby sobie w trudniejszych warunkach. Nasz prototypowy egzemplarz Excellentki z wyciętym otworem i osłoną wylotu z kosiarki Mesko, nożem od modelu Compact został "porwany" przez gości z Klippo AB po corocznej grudniowej wizycie w naszej firmie.

  W sezonie 1999 wprowadzono do oferty KLIPPO nowy model Merit. Skorzystano z pomysłu polskiej osłony bocznej, tak więc dzięki nam Klippo zyskało polski wkład rodem ze Skarżyska-Kamiennej. Oczywiście w porównaniu z naszym prototypem otwór wylotu trawy zyskał bardziej profesjonalną oprawę.

  W następnych latach wprowadzono kolejne modele z bocznym wyrzutem: Pro 4 SD i Excellent S SD. WIĘCEJ

KLIPPO - przekładnie paskowe napędu kół osi przedniej

  Przekładnia paskowa zamknięta w specyficznej obudowie, zintegrowana z przednim kołem kosiarki, to najbardziej specyficzny element konstrukcji kosiarek samobieżnych KLIPPO. Występowały różne wersje przekładni paskowych.

  Czytaj więcej o rodzajach i serwisie.

Profesjonalny wertykulator KLIPPO  W roku 2002 do oferty KLIPPO weszły wertykulatory profesjonalne. Projekt realizowany był we współpracy z belgijskim producentem firmą ELIET. Wertykulatory dla KLIPPO produkowane były w kolorze czerwonym.

  Czytaj więcej

Agregaty koszące KlippoTrac / Countax /

  Dla użytkowników traktorków wyprodukowanych w zakładach Countax Ltd pod Oxfordem (obecnie Ariens Ltd), przygotowaliśmy "Przewodnik po agregatach koszących". Zapraszamy do odświeżenia sobie wiedzy na temat swojego agregatu zawsze przed złożeniem Zamówienia na dostawę noży lub pasków.

  Obejrzyj Przewodnik po agregatach koszących .

  01.05.2002-2017

Krawędziarka rotacyjna KLIPPO  W roku 2002 do oferty KLIPPO weszły krawędziarki do obrzeży trawnikowych. Projekt realizowany był we współpracy z belgijskim producentem firmą ELIET.

  Czytaj więcej.

Rozdrabniacze KLIPPO Kvarn PRO  W roku 2002 do oferty KLIPPO weszły rozdrabniacze do gałęzi i odpadów ogrodowych. Projekt realizowany był we współpracy z belgijskim producentem firmą ELIET.

  WIĘCEJ.


Krawędziarka oscylacyjna KLIPPO Edge Dresser  W roku 2002 do oferty KLIPPO weszły krawędziarki do obrzeży trawnikowych. Projekt realizowany był we współpracy z belgijskim producentem firmą ELIET. Krawędziarki dla KLIPPO produkowane były w kolorze czerwonym.

  Czytaj więcej

Utrzymuj swój sprzęt w pełnej sprawności technicznej

  Pamiętaj o silniku, a szczególnie:

 • wymianie oleju,
 • sprawdzeniu filtra powietrza,
 • wymianie świecy zapłonowej,
 • sprawdzeniu stanu korpusu tnącego,
 • naostrzeniu i wyważeniu noża tnącego,
 • oczyszczeniu wnętrza przekładni paskowej.

 • Daj swojej maszynie najlepszy serwis i skontaktuj się z fachowcami.
  Oryginalne silniki i części zamienne B&S dostępne w firmie ZieloneMaszyny.

Posezonowe przechowywanie maszyny

  Zabezpiecz swoją inwestycję !

  Wykonaj kilka prostych czynności konserwacyjnych po sezonie lub przed rozpoczęciem nowego sezonu, wiosną, jesienią lub podczas przechowywania urządzenia przez dłuższy czas.

  Oto lista kontrolna:

  PALIWO
  Uzupełnij do pełna zbiornik paliwa przed składowaniem.
  Napełnienie zbiornika zapobiega kondensacji wilgoci w zbiorniku paliwa i zatrzymuje rdzę i kamień przed ich negatywnym działaniem.
  Przed tym dopełnieniem, dodaj stabilizator paliwa Briggs & Stratton do paliwa *, a następnie uruchom silnik na kilka minut aby wymusić obieg dodatku przez gaźnik. Stabilizator paliwa pomoże zapobiec "zażywiczeniu" systemu paliwowego lub istotnych części gaźnika.
  * Uwaga: Jeśli zdecydujesz się nie używać stabilizatora paliwa Briggs & Stratton usuń paliwo ze zbiornika i uruchom silnik, aż zatrzyma się z braku paliwa.

  OLEJ
  Podczas gdy silnik jest jeszcze ciepły, wymień olej i filtr oleju (jeśli jest na wyposażeniu).
  Olej silnikowy Briggs & Stratton 4-suwowy jest dostępny u lokalnego dealera lub sprzedawcy. (Możesz zamówić w naszej firmie).

  BATERIA
  Odłącz ujemny przewód akumulatora od zacisków akumulatora (w kosiarkach wyposażonych w baterie).
  Wyjmij baterię. Akumulator powinien być przechowywany w chłodnym, suchym miejscu.
  Oczyść styki i zabezpiecz specjalnym smarem.

  CZYSZCZENIE SPRZĘTU
  Nie przechowuj silnika brudnego. Oczyść powierzchnię silnika z kurzu, nasion lub trawy .
  Po wcześniejszym zdjęciu przewodu świecy zapłonowej, użyj węża ogrodowego, aby zmyć pozostałości skoszonej trawy.
  Gdy większość skoszonej trawy zostanie usunięta, nic nie będzie zakłócać ruchu noża.
  Za pomocą drewnianego patyka, usuń przyklejony materiał i umyj korpus obudowy bardzo dokładnie.

Dbajmy o sprawność traktorka w sezonie koszenia  Pamiętajmy o:

 • utrzymywaniu maszyny w czystości,
 • wymianie oleju w silniku,
 • sprawdzeniu filtra powietrza,
 • wymianie świec zapłonowych,
 • sprawdzeniu stanu korpusu tnącego,
 • sprawdzeniu poziomu oleju w przekładni hydrostycznej,
 • naostrzeniu i wyważeniu noży tnących,
 • oczyszczeniu i sprawdzeniu przekładni paskowych,
 • sprawdzeniu szczotki zbieracza i o ewentualnej wymianie grzebieni.

Z pamiętnika serwisanta - czyli coś o wymianie opon w modelach samobieżnych KLIPPO z napędem na przednią oś

  01.04.2013

  Dochodzą nas wieści, że sypią się mandaty za łyse opony dla właścicieli ekskluzywnych modeli KLIPPO, wyposażonych w napęd osi przedniej. No cóż za luksus trzeba płacić.

  Widać z tego, że luksus posiadania takiej maszyny dzięki której koszenie na ograniczonym terenie wśród wielu nasadzeń jest marzeniem zawistnego sąsiada koszącego pchaną kosiarką i to jeszcze z kablem na ramieniu, ma również swoją ciemną stronę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie sąsiedzi są źródłem informacji dla wszędobylskich funkcjonariuszy drogówki ("trawówki"?), dbąjących aby nasze maszyny wyposażone były w odpowiedniej jakości ogumienie.

  Niniejszym, jako że czujemy się odpowiedzialni za wsparcie serwisowe naszych klientów, zapraszamy wszystkich posiadaczy maszyn z przednim napędem do ogólnopolskiej sieci serwisowej gdzie wykwalifikowani mechanicy dokonają wymiany ogumienia.

Dmuchawy do liści KLIPPO  W roku 2002 do oferty KLIPPO weszły dmuchawy do liści. Projekt realizowany był we współpracy z belgijskim producentem firmą ELIET. Dmuchawy dla KLIPPO produkowane były w kolorze czerwonym.

  Czytaj więcejKu przestrodze - uwaga na podróbki !


  Ku przestrodze...

  Szanowni Państwo,

  Wobec pojawienia się oferty części zamiennych w niektórych sklepach internetowych, pragniemy przypomnieć i z całą mocą podkreślić, że w naszej sieci partnerów handlowo-serwisowych dostepne są tylko i wyłącznie oryginalne częsci zamienne do maszyn KLIPPO.

  Nasi partnerzy prowadzą sklepy, serwisy zbudowane z "cegły i zaprawy" oraz dysponują wieloletnim doświadczeniem w zakresie eksploatacji i napraw. Oferowane przez nas oryginalne części zamienne wyprodukowane zostały na tych samych stanowiskach produkcyjnych oraz wg tych samych wysokich standardów jak części użyte do montażu gotowych maszyn.

  Nieoryginalne części zamienne wykonane przez inne podmioty nie gwarantują spełnienia Państwa wysokich oczekiwań do jakich przyzwyczaiła Państwa marka KLIPPO.

  Te "wirtualne" sklepy internetowe oferują nieoryginalne częsci zamienne, co w przypadku noży lub innych elementów układów tnących wiąże się z poważnym ryzykiem niebezpieczeństwa uszkodzeń maszyny i obrażeń operatora. Ponadto obsługa tych sklepów nie ma wielokrotnie żadnej wiedzy w zakresie serwisowania i eksploatacji urządzeń ogrodniczych.

 • Zapoznaj się z listą najpopularniejszych części zamiennych.
 • Jeśli stwierdzisz że, inne części okażą się niezbędne, należy precyzyjnie określić ich numer katalogowy i zamówić.

  01.05.1994

Katalizator spalin KLIPPO

  Katalizator był przetestowany w Wyższej Szkole Technicznej w Lund i wykazał zdumiewająco dobre wyniki. Emisja tlenku węgla z silnika została zmniejszona ponad 75%. W katalizator wyposażono modele Comet S, Compact S jako wyposażenie opcjonalne.

  WIĘCEJ na stronie produktu.

Pierwsza kosiarka akumulatorowa na rynku

  Klippo Electra Battery była idealną kosiarką do małych trawników.
  Akumulator posiadał przy koszeniu zwykłej trawy moc wystarczającą na 1 godzinę pracy.

Kosiarki mielące KLIPPO

  Większość wyprodukowanych kosiarek KLIPPO to kosiarki mielące, inaczej zwane mulczerami od angielskiej nazwy Mulcher.

  WIĘCEJ

Informacje o naszych Partnerach serwisowych, historii KLIPPO, katalogach...Dlaczego KLIPPO ?

Filmowa prezentacja firmy KLIPPOKatalogi produktów

  01.05.2009

KLIPPO "nie do zdarcia" - nasza kolekcja starych modeli z lat 1974-1984


  Obejrzyj naszą kolekcję starych modeli kosiarek KLIPPO z lat 1974-1984.

  Nie do wiary, ale te kosiarki mają średnio ponad 35 lat !

Konkurs na najstarszą KLIPPO


  Liderem w tym konkursie jest Pan Janusz Quirini - poniekąd nasz Partner handlowo-serwisowy z województwa dolnośląskiego od przeszło 25 lat !

  Kosiarka KLIPPO model o tajemniczej nazwie G6 z 2-suwowym amerykańskim silnikiem Clinton z początków seryjnej produkcji czyli lata 50-te ! Korpus jak nowy !

  12.10.2013-2017

Drugie życie kosiarek KLIPPO

  Koniec sezonu koszenia to dobry moment na ocenę stanu technicznego naszego sprzętu i podjęcie ewentualnej decyzji o naprawie, czy nawet o zmianie maszyny w kontekście planowania i przygotowań do przyszłego sezonu. Naszym klientom, którzy zaufali jakiś czas temu produktom KLIPPO, dedykujemy poniższy materiał.
  01.09.2011

  Czy wiesz, że....

  MOŻESZ DAĆ SWOJEJ KLIPPO DRUGIE ŻYCIE

  Powyższe zdjęcie to taki żart... Noż w kosiarce rotacyjnej ma trochę większe wymagania i wiatraczek chociaż napewno bardziej ekologiczny, ale zadaniu nie sprosta. Zamiast wiatraczka mamy dla Państwa inną propozycję...

  Kosiarki KLIPPO to jedne z najtrwalszych kosiarek na rynku. W użytkowaniu przydomowym pierwsze poważne objawy zużycia utrudniające eksploatację takie jak "branie oleju", "zarzucanie" świecy pojawiają się po klikunastu latach. W modelach samobieżnych co najwyżej drobnej konserwacji wymaga przekładnia, może oponki na kołach napędowych też należałoby wymienić.

  "Wąskim gardłem" okazuje się więc silnik, podwozie generalnie nadal jest "zdrowe" - dzięki solidnym kołom i korpusowi z nierdzewiejącego aluminium!

  Czytaj więcej.

Rozłóż i odmaluj swoją KLIPPO

  Rozłożona KLIPPO Excellent gotowa do malowania


  Powłoka malarska na obudowie kosiarki i kołach po wieloletniej eksploatacji ulega naturalnemu zniszczeniu. Po rozłożeniu na części można je pomalować przywracając całości nową świeżość.

  Gorąco polecamy zapoznać się z bogato ilustrowanym artykułem na ten temat, zamieszczonym na fińskim portalu poradnikowym.

KLIPPMAN - pierwsza silnikowa kosiarka rotacyjna w Europie!

O firmie Dahlmans Klippo AB  Czytaj więcej o firmie Dahlmans Klippo AB

Galerie KLIPPO


ZieloneMaszyny® 1992-2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.plZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace