Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
Dlaczego Klippo?  Aluminiowa pokrywa manetki regulacyjnej Możliwość wychylania uchwytu na boki Przekładnia paskowa napędu osi przedniej Regulacja wysokości uchwytu Centralna regulacja wysokości koszenia Stalowe koła z podwójnymi łożyskami kulkowymi 6201 Korpus siluminiowy Ogumione koła
  Systemy tnące

  Większość nowych kosiarek wygląda mocno i niezawodnie... jedynie na ekspozycji w sklepie.
  Jednak później w trakcie eksploatacji niejednokrotnie można stwierdzić, że pójście na kompromis co do jakości powoduje dodatkowe niepotrzebne koszty.

  Amortyzacja drgań stanowiąca wyposażenie standardowe w modelach Serii Pro.
  System antywibracyjny zlokalizowany jest pomiędzy uchwytem a masywną, stabilną resztą kosiarki, którą stanowi silnik na sztywno przytwierdzony do korpusu zespołu tnącego i podwozia kosiarki.
  Takie rozwiązanie jest najkorzystniejsze z punktu widzenia ergonomii pracy i trwałości silnika.

  Niektóre modele posiadają prestiżowy skandynawski znak środowiskowy Svan.

  Nowa przekładnia od 2007 roku

  Współpracuje z każdym silnikiem niewyposażonym w boczny wałek napędowy PTO. Napęd z wałka głównego poprzez pasek przekazywany jest do specjalnej przekładni kątowej i dalej do klasycznej kliposkiej przekładni paskowej, ale będącej lustrzanym odbiciem tej dotychczasowej, tj. umieszczonej po prawej stronie maszyny. Pozwala ona na zastosowanie również silników Hondy w maszynach samobieżnych Klippo – tj. modele Excellent S, Comet S i Pro 21 S.Jak pokazuje praktyka wobec wyższej trwałości podwozi Klippo w stosunku do żywotności silników, niebagatelną zaletą nowej przekładni jest możliwość zamiany silnika w późniejszym okresie eksploatacji na silniki innych marek."

Strona główna

O nas

Kontakt i FormularzKatalogi pdf

Pokaz pracy

Filmy na YouTube

Cenniki

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

Jak zamówić części ?


Aktualności i Nowości

NewsletterZieleńService_ZieloneMaszyny® 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace