Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
ZIELONE ODPADY

Pierwszy rozdrabniacz akumulatorowy


  ELIET MAESTRO COUNTRY E-POWER

  Odkryj pierwszy rozdrabniacz akumulatorowy na rynku !

  Dzięki Maestro Country E-Power zarządzanie odpadami ogrodowymi nigdy nie było łatwiejsze. Rozdrabniacz może być wyposażony w akumulator litowo-jonowy 56V-5Ah lub 56V-10Ah, który pozwoli rozdrabniać gałęzie o grubości do 4 cm.
  Po prostu włóż baterię i gotowe!


  WIĘCEJ

Nowe rozdrabniacze ELIET 4S na 4 pory roku


  Trzy najnowsze modele rozdrabniaczy ELIET mieliśmy przyjemność gościć i poznać ich możliwości w warunkach zimowych dzięki Panu Robertowi Baufay z ELIET EUROPE NV.

  WIĘCEJ

Nowości na targach


  Na ostatnich targach międzynarodowych ELIET zaprezentował 2 nowe modele rozdrabniaczy:
  Maestro Country E-Power z silnikiem bezszczotkowym prądu stałego o mocy 3200W zasilanym baterią 56V Li-ion EGO
  oraz
  Vector 4S z 13 konnym silnikiem Honda GX390, dostępny w 4 wersjach: podstawowej, hydraulicznej, samobieżnej na kołach i gąsienicach.

Maestro zapraszamy !


  Maestro City to oferta dla właścicieli większych ogrodów przydomowych.
  Solidny rozdrabniacz w metalowej obudowie.
  Dostępny z silnikiem elektrycznym i spalinowym.


  WIĘCEJ


  15.12.2016

Nowy rozdrabniacz Maestro już na wiosnę 2017


  Zapowiadany wcześniej całkiem zmodernizowany model Maestro pojawi się już wkrótce w dwóch wersjach: City i Country.
  Wersja City zastąpi wcześniej produkowany model Primo i rekomendowana jest do użytku w małym ogrodzie w mieście. Wersja Country przeznaczona jest do trochę wiekszych ogrodów poza miastem. W stosunku do wcześniejszych modeli zastosowano: polimerowe ściany komory rozdrabniania dla uzyskania większej wydajności, szerszy i dłuższy o 5 cm otwór załadowczy, możliwość demontażu (bez narzędzi) leja załadowawczego co ułatwia przechowywanie, dodatkowe uchwyty ułatwiające przemieszczanie na kołach, dodatkowy fartuch zabezpieczający w kanale załadowczym. Wysokość wersji City jest bardziej przyjazna dla kobiet. Obie wersje dostępne będą również z silnikiem elektrycznym.

  WIĘCEJ o Maestro City
  WIĘCEJ o Maestro Country

  22.04.2021

Zrób dobry uczynek z okazji DNIA ZIEMI !

  Poświąteczne suche choinki (własną i sąsiadek) zamieniliśmy na użyteczne zrębki. Nasz demo Super Prof 2000 schrupał je z wielkim apetytem.


  WIĘCEJ


Innowacyjny system rozdrabniania  Firma ELIET zaprojektowała i
  opatentowała własną, innowacyjną
  technologię rozdrabniania/zrębkowania
  zwaną dalej "Zasadą Siekiery ELIET™".
  Wykorzystuje ona naturalną słabość drewna rozłupywanego wzdłuż włókien. Zestaw noży jak małe siekierki tnie drewno na drobne kawałki. Proces porównać można do strugania ołówka ostrym nożem kuchennym.

  WIĘCEJ

  15.03.2018

Premiera nowej wersji rozdrabniacza MEGA PROF

  Po 5 latach absencji na rynku wraca ELIET MEGA PROF. Wyposażony będzie w 33 konny silnik Kubota Turbo Diesel lub 37 konny silnik benzynowy B&S Vanguard EFI, na podwoziu przyczepy do 750 kg. W dystrybucji dostępny będzie w czerwcu, na początek w krajach Europy zachodniej. Maksymalna średnica gałęzi do 16 cm. Wyposażony we wszystkie technologiczne gadżety ELIETa jak ABM PRO, Axelero, ECOEYE. WIĘCEJ.

Rozdrabnianie i historia

  NEO2 w towarzystwie swojego poprzednika Chrono (w wersji Klippo PRO K290) i zabytkowej sieczkarni w kąciku zrębkowania przy domku ogrodnika.

  Najbardziej zbliżonym konstrukcyjnie urządzeniem do dzisiejszych rozdrabniaczy były niegdyś ręczne sieczkarnie, które znamy z wakacji spędzonych u dziadków na wsi w dzieciństwie lub młodsze pokolenie z wizyt w skansenach.

  Służyły do celów utylitarnych, takich jak rozdrobnienie słomy na obrok dla konia ale też roślin zielarskich dla lepszego suszenia.

  Dzisiejsze rozdrabniacze to pomocnicy natury w szybszym cyklu bioprzemiany.

  07.01.2020

Nowy rozdrabniacz PROF 6

Przyjemność rozdrabniania przez cały rok

  Super Prof 2000 - "ikona" rozdrabniaczy ELIET.
  WIĘCEJ


  Aby pozbyć się zielonych odpadów w przyjazny dla środowiska i efektywny sposób, możesz je rozdrobnić i przetworzyć na kompost lub ściółkę wielokrotnego użytku.

  Rozdrabniacze ELIET wyposażone są w opatentowaną technologię, która umożliwia przetwarzanie odpadów z przycinania w każdym sezonie ogrodniczym (4S=4Seasons):

 • Jako nieliczne nadają się do wszelkich rodzajów zielonych odpadów.
 • Nie jest wymagane sortowanie.
 • Brak ryzyka zatkania przez liściaste lub wilgotne zielone odpady.
 • Efekt ssania zwiększa komfort pracy.
 • Efektem końcowym są szybko kompostujące zrębki.

Zrębki drzewne (czipsy) ELIET BioTech™  Zrębki to produkty zrębkowania czyli rozdrabniania gałęzi drzew.
  Technologia rozdrabniania wg Zasady Siekiery (ELIET Chopping principle™) powoduje bardzo intensywne:

  ✔️ rozłupywanie,

  ✔️ rozgniatanie,

  ✔️ rozbijanie zrębków.

  W rezultacie taka włóknista struktura zrębków ELIET BioTech™ sprzyja dekompozycji (biodegradacji). Kiedy rozdrabnianie dobiegnie końca, otrzymasz napowietrzoną mieszankę z odpowiednią zawartością wilgoci.
  To dlatego zrębki BioTech™ poprawią Twój system kompostowania
  .
  Wg Jean Pain - eksperta w kompostowaniu maksymalna grubość największych zrębków to 4 mm.
  Optymalna grubość od 2 do 3 mm.

Przetestuj ELIET-a


  Rozdrabniaj według zasady siekiery. Kompaktowy rozdrabniacz Eliet Super Prof w teście użytkownika.

  KIEL, 01.11.2019 - W połowie października zespół B_I galabau przetestował wydajność nowego rozdrabniacza Super Prof Max Cross Country 4 od belgijskiego producenta Eliet. Wykorzystano nie tylko drewno gałęziowe, ale także inne odpady zielone. W zastosowaniu maszyna musiała udowodnić, jak ekonomicznie i wydajnie przetwarza różne rodzaje zielonych odpadów.  WIĘCEJ

  28.07.2020

Minor 4S dla profesjonalisty i wymagającego ogrodnika przydomowego


  W naszym kąciku zrębkowania 2 Minory w najnowszej wersji 4S czyli z turbiną i górnym wyrzutem. Turbina pomaga w zasysaniu odpadów objętościowych i skierowaniu zrębków w dowolne miejsce, czy to na przyczepkę, czy do worka lub do mulczowania terenu.

  WIECEJ o Minor

Rozdrabniacze na 4 pory roku


  4S czyli 4SEASONS - rozdrabniacze na 4 pory roku !
  Minor 4S i Major 4S to idealna propozycja dla małej firmy ogrodniczej.
  Najnowsza generacja tych modeli wyposażona jest w górny system odrzutu zrębek Turbo Discharge

Testujemy rozdrabniacze Minor i Major

Recykling odpadów organicznych  Fachowe przycinanie kwiatów, krzewów i drzew w Twoim ogrodzie, utrzymuje je estetyczne oraz silne i zdrowe.

  Powstałe przy tym odpady ogrodowe są również wartościowym źródłem energii dla nowego życia w Twoim ogrodzie.

  Przebieg cyklu dekompozycji czyli kompostowania jest wysoce zależny od sposobu w jaki odpady ogrodowe są rozdrabniane.

  ELIET posiada całą linię mocnych rozdrabniaczy, które tworzą zrębki z wartością dodaną dla cyklu natury.

  WIĘCEJ

Ogrodnictwo organiczne


  Firma ELIET promuje młodą filozofię recyklingu ogrodniczego.
  Korzystając z urządzeń firmy ELIET budujesz partnerstwo z naturą.

  W HARMONII Z NATURĄ Dbaj o swój ogród, a dostaniesz wiele z powrotem w zamian. Piękno ogrodu jest często mierzone w kategoriach przyjemności jaką daje każdy jego zakątek. Piękne kwietniki oddzielone równo przystrzyżonymi żywopłotami. Zdrowy, soczyście zielony trawnik z idealnie wyprofilowanymi krawędziami. Stylowo przycięte atrakcyjne drzewo czy krzew. Miejsce na kompost, gdzie wszystkie odpady organiczne z ogrodu poddane są recyklingowi. To są rzeczy, które każdy ogrodnik chce stworzyć.... A teraz każdy ogrodnik może ...
  Maszyny ELIET pomogą Ci wydobyć wszystko co najlepsze z piękna natury.

  ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Natura jest naszym największym darem dla przyszłych pokoleń. Musimy obchodzić się z nią z najwyższą troską. Maszyny ELIET pomogą Ci zabezpieczyć na przyszłość to piękno natury.Rozdrabniacz podstawowym narzędziem organicznego ogrodnika


  Z rozdrabniaczem ELIET zrób gest dla planety i dla Twojego najbliższego środowiska. Maszyna ta pozwoli Ci na recykling wszelkich odpadów ogrodowych, aby stworzyć doskonały kompost do nawożenia i inteligentnego zaopatrzenia Twojego ogrodu.

Porównanie zrębków z rozdrabniacza elektrycznego ELIET NEO (BioTech™) i innych popularnych marek

  Porównaj jakość rozdrabniania gałęzi w elektrycznych rozdrabniaczach dostępnych na polskim rynku. Porównaj zrębki będące produktem różnych technologii rozdrabniania, zastosowanych w najpopularniejszych na rynku rozdrabniaczach elektrycznych przeznaczonych do użytku przydomowego. Zwróć uwagę na ich wielkość, kształt i strukturę.

  WIĘCEJ

Jak powstawał NEO ?


  Nowe horyzonty
  Belgijska firma ELIET promuje całkowicie nową koncepcję zagospodarowania odpadów ogrodowych poprzez wprowadzenie nowej serii rozdrabniaczy ogrodowych NEO. Zaprojektowane zostały zgodnie z zasadą aby uczynić obsługę urządzenia maksymalnie bezpieczną dla użytkownika i zarazem wydajną.
  Każdy aspekt projektowania był analizowany tak aby osiągnąć optymalny rezultat w ogrodzie.
  Począwszy od przeźroczystej komory rozdrabniającej, aż do składanych oszczędzających przestrzeń przechowywania kół transportowych.

  Seria rozdrabniaczy NEO wprowadza nowe standardy w zakresie możliwości technicznych i wzornictwa.

  Standardowy NEO jest modelem podstawowym w serii NEO, odpowiednim dla każdego właściciela małego lub średniej wielkości ogrodu, gdzie wymagany jest rozdrabniacz zdolny pracować z różnorodnymi odpadami począwszy od odpadów kuchennych lub opadłych liści, aż do pozostałości strzyżenia żywopłotów i przycinania drzew.

  Bliźniaczy zestaw dysków tnących zawierający w sumie 12 noży rozdrabnia materiał zgodnie z unikalną technologią rozdrabniania zwaną Zasadą Siekiery ELIET Chopping Principle™, która działa w podobny sposób jak siekiera rozłupująca kłodę drewna. Zgodnie z tą zasadą rozdrabniane drewno jest rozłupywane wzdłuż włókien oraz obijane i tłuczone, i w ten sposób przygotowywane do szybkiej dekompozycji (rozkładu). Przestronna komora rozdrabniania wykonana ze wzmocnionego włóknem szklanym hi-tech kompozytu plastikowego pozwala na optymalny przepływ zrębków i szybkie rozdrabnianie, podczas gdy przeźroczyste okno komory daje użytkownikowi klarowny widok i dzięki temu wgląd w proces rozdrabniania. Blokowanie się materiału lub zużyte noże mogą być zauważone wcześniej aby uniknąć uszkodzenia i niepotrzebnego zużycia. Obsługa i konserwacja elementu roboczego urządzenia może odbywać się poprzez otworzenie przeźroczystego okna, umożliwiając dostęp do noży w celu ich ostrzenia lub odwrócenia.

  Otwór załadowczy w kształcie koniczynki usytuowany na komfortowej wysokości pozwala na bezpieczny załadunek odpadów i gałęzi do 3 cm średnicy. Zredukowany ze względów bezpieczeństwa rozmiar i kształt otworu umożliwia łatwy załadunek bardziej rozgałęzionych gałęzi. Obudowa otworu załadowczego może obracać się nie blokując w ten sposób przesuwu niejednorodnego materiału. Aby uniknąć straty czasu na zbieranie rozdrobnionego materiału z powierzchni podłoża, wygodny 50 litrowy przeźroczysty kosz jest usytuowany tuż za sitem wylotu rozdrobnionego materiału. Efektem pracy rozdrabniacza są zrębki zunifikowanej wielkości. Bezkontaktowe magnetyczne wyłączniki bezpieczeństwa uniemożliwiają pracę, kiedy kosz jest wyjęty z pod rozdrabniacza.

  Maksymalna moc silnika 2500W jest osiągana dzięki aerodynamicznie ukształtowanemu wlotowi powietrza, który zapewnia wystarczające chłodzenie. Niski poziom głośności i minimalny poziom drgań osiągnięto dzięki zastosowaniu zamocowaniu silnika na gumowych amortyzatorach.

  Przemieszczanie z miejsca na miejsce i przechowywanie są połączone w jednym łatwym w użyciu systemie. Koła o średnicy 25 cm wykonane z odlewu aluminiowego z oponami o szerokości 6,5 cm przytwierdzone są do ergonomicznego uchwytu. Proste złożenie uchwytu zmniejsza o połowę przestrzeń konieczną do przechowywania urządzenia. Tak złożony uchwyt może również służyć jako zaczep do powieszenia rozdrabniacza na haku na ścianie w garażu.

  Design Neo jest autorstwa pracowni Pilipili.


Kompostowanie


  Wspierajmy modę na kompostowanie... Odkryj zalety kompostowania.
  Czyste środowisko zaczyna się w moim domu – przydomowe kompostownie odpadów organicznych

  Efektem naszego codziennego bytowania są między innymi odpady, w tym biodegradowalne odpady zielone (trawa, liście, gałęzie, itp), kuchenne tj. resztki pożywienia. Składają się one z materii organicznej, która powstała w wyniku pobierania przez organizmy żywe substancji odżywczo-budulcowych znajdujących się w glebie.

  Proces pobierania z gleby tych składników narusza delikatną równowagę, panującą w tym elemencie środowiska. Przywrócenie równowagi polega na oddaniu glebie wcześniej pobranych składników. Najbardziej właściwym sposobem tego „oddawania” jest kompostowanie odpadków organicznych, aby substancje wcześniej pobrane wróciły do gleby w sposób zbliżony do naturalnych procesów przyrodniczych.

  WIĘCEJ

Mulczowanie (ściółkowanie) zrębkami drzewnymi

  Mulcz to materia organiczna umieszczona na powierzchni gleby w celu utrzymania wilgoci i poprawy warunków glebowych. Ściółkowanie to jedna z najbardziej pożytecznych rzeczy, które możesz zrobić dla zdrowia roślin. Mulcz (ściółka) zapobiega utracie wody z gleby, dostarcza składniki odżywcze do gleby i roślin, minimalizuje konkurencję chwastów, zapobiega erozji oraz poprawia strukturę gleby. Prawidłowo zastosowana ściółka może poprawić estetykę ogrodu i sprawić poczucie zadbanego wyglądu.

  WIĘCEJ

Najnowszy model ELIET SUPER PROF MAX dla GARGAS ROŚLINY


  Bardzo nam miło poinformować, że firma ogrodnicza GARGAS ROŚLINY z podkrakowskiej Wieliczki dołączyła do swego imponującego parku maszynowego rozdrabniacz do wszelkich odpadów ogrodowych ELIET Super Prof 2015 MAX w wersji samobieżnej na kołach.

  WIĘCEJ

  19.01.2015

Nowa wersja rozdrabniacza mobilnego SUPER PROF
  Na spotkaniu z okazji 20 urodzin rozdrabniacza SUPER PROF 2000, firma ELIET zaprezentowała najnowszą wersję z górnym wylotem zrębków. Dostępne będą wersje na kołach, na gąsienicach, oraz na podwoziu przyczepy samochodowej.

  WIĘCEJ

Czas na porządki i recykling w ogrodzie i parku - pokazy pracy rozdrabniaczy profesjonalnych

  Szanujmy materię organiczną wytworzoną przez nasze ogrody. Nie spalajmy jej w ognisku ! W postaci rozdrobnionej wykorzystajmy ją do ściółkowania lub na kompost. Masz problem z odpadami ogrodowymi ? Kup rozdrabniacz i zostań producentem nawozu do Twojego ogrodu !

  Zobacz jak to się robi. Fotorelacja z pokazu rozdrabniaczy Minor i Super Prof 2000 na terenie zielonym w Duchnicach.

  05.12.2017

Fabryka ziemi

  Czym skorupka za młodu...


  W tym roku nasz okrągły 25 Jubileusz, ale również okrągłe urodzinowe Jubileusze 150 lat wybitnych rodaków: Dziadek, Skłodowska, Reymont... Jakby powiedział znajomy znawca win - 1867 to był dobry rocznik !

  A jeśli Reymont to namawiamy do wybudowania... fabryki. Jak mówił bohater "Ziemi obiecanej" :
  "Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic. – To razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby założyć wielką fabrykę… ".

  Jedyne w co należy zainwestować to dobry rozdrabniacz i trochę miejsca w ogrodzie. Siła robocza (liczona w milionach: robaki, dżdżownice, stonogi, roztocza, bakterie, grzyby, algi i wiele innych organizmów) zupełnie za darmo.
  Gwarantujemy osiągnięcie końcowego efektu: "obiecana" najżyźniejsza ziemia na Twoją rabatę, warzywnik, czy trawnik.

  WIĘCEJ informacji i dokładny "business plan fabryki".

Rozdrabniacz ELIET Major w najnowszej wersji 4S z sitem będzie pracował w szkółce bylinowej Wydziału Ogrodniczego SGGW w Warszawie

  Do szkółki bylinowej przy Katedrze Roślin Ozdobnych Wydziału Ogrodniczego SGGW trafiła najnowsza wersja wyższego modelu Major 4SZ z klasycznym sitem gwarantującym żądany stopień rozdrobnienia do celów ściółkowania lub kompostowania.
  Czytaj więcej.

  10.05.2015

Rozdrabniacz ELIET Major 4S RENTAL idealny do wypożyczalni

  Rozdrabniacz ELIET Major jest najbardziej ulubionym modelem przez wypożyczalnie sprzętu ogrodowego. Poprzednia wersja z dolnym wyrzutem przetarła szlak swojemu następcy tj. modelowi 4S z górnym wyrzutem zrębków. Wersja RENTAL posiada specjalny uchwyt do podnoszenia wysokiego dla usprawnienia logistyki oraz zbiornik paliwa w bardziej dogodnym miejscu do uzupełniania paliwa.Co ma rozdrabniacz do... wiatraka w Londerzeel (Belgia) ?  W 1974 roku Belg Frederik Vanden Brande spotkał się z genialnym ogrodnikiem Jean Pain i postanowił wypróbować jego metody kompostowania we Flandrii (północna Belgia). Frederik Vanden Brande przetłumaczył książkę Jean Pain „The methods of Jean Pain or Another kind of garden” na język niderlandzki i zrobił pierwszy eksperyment w Londerzeel (1975). Wyniki były na tyle obiecujące, a zainteresowanie tak wielkie, że Jean Pain (który już wcześniej odwiedził miejscowość Londerzeel) zaproponował powołanie stowarzyszenia, z siedzibą w Londerzeel, dla rozpowszechniania tej metody. W 1978 roku Stowarzyszenie Komitet Jean Pain zostało oficjalnie założone i coraz częściej zaczęło przyjmować pierwszych zagranicznych gości w swojej siedzibie.

  WIĘCEJ

Nowe życie i energia z kompostu: metoda Jean Pain  Pionierem wykorzystania zrębków drewna na kompost (i nie tylko) był ogrodnik i wynalazca Francuz Jean Pain (12.12.1928-30.07.1981).
  Na początku lat '60 Jean Pain opracował w Prowansji na południu Francji metodę przetwarzania świeżo przyciętych gałęzi w dojrzały kompost. Cienkie gałązki rozdrabniał ręcznie nożem lub maczetą. Aby wykorzystać również do swych celów grubsze gałęzie zbudował pierwszy w branży rozdrabniacz do gałęzi o napędzie spalinowym.

  WIĘCEJ

Pokaz rozdrabniacza ELIET Minor na Wydziale Ogrodniczym SGGW

  Odpady z produkcji w szkółce bylinowej prowadzonej przy Katedrze Roślin Ozdobnych, były wyzwaniem dla najmniejszego rozdrabniacza profesjonalnego firmy ELIET. W pokazie uczestniczyli pracownicy naukowi Wydziału Ogrodniczego, m.in. kierownik Katedry Roślin Ozdobnych dr hab. Ewa Skutnik i adiunkt dr Zbigniew Rusinowski.

  Czytaj WIĘCEJ.

Użytkownik ELIET Minor-a dzieli sie swoim doświadczeniem  Zapraszamy do lektury ciekawego artykółu o Minor-ze i jego przydatności w ogrodzie pod kątem optymalnego zagospodarowania swoich odpadów ogrodowych.

  Czytaj WIĘCEJ.

  01.10.2014

Zielono mi...Minor  Bardzo nam miło poinformować, że podwarszawska firma ogrodnicza "Zielono mi" dołączyła do swego parku maszynowego rozdrabniacz ELIET Minor...

  Czytaj WIĘCEJ

Uważaj z tą siekierą Eugeniuszu !...  To tytuł słynnego utworu megagrupy Pink Floyd z pamiętnym, charakterystycznym i przeraźliwym wokalem przejawiającym jednak "nieumiejętne" posługiwanie się tym narzędziem. Z rozdrabniaczami jest trochę jak z siekierą, bo i cel użycia podobny - chodzi o zmniejszenie gabarytów drewna, chociaż przy rozdrabniaczach skala tego jest znacznie większa. Podobieństwo w przypadku rozdrabniaczy firmy ELIET idzie jeszcze dalej. Sama technologia rozdrabniania jest tu podobna do pracy siekiery, a dokładniej kilkunastu małych siekierek, i stąd nazwa Rozdrabnianie wg Zasady Siekiery ELIET™. Oczywiście nad bezpieczeństwem obsługującego czuwa szereg skutecznych zapezpieczeń uniemożliwiających spowodowanie jakiegokolwiek zagrożenia dla operatora lub osób postronych.

  WIĘCEJ

  02.01.2017

W temacie nazewnictwa


  Maszyny do rozdrabniania gałęzi i wszelkich odpadów ogrodowych my nazywamy rozdrabniaczami.
  Studiując źródła internetowe, których autorami są producenci, dystrybutorzy, dilerzy sprzętu ogrodniczego, profesjonalni ogrodnicy lub osoby prywatne spotykamy wiele określeń, i tak m.in. : rozdrabniacze (najczęściej), rozdrabniarki, rębaki, rębarki, łuparki, sieczkarnie, siekacze, młynki, kruszarki, recyklery, a nawet ... wiórkarki czy niszczarki. Czas pokaże, która nazwa przetrwa najdłużej i stanie się standardem tak jak to jest w przypadku określenia "kosiarka" dla urządzeń koszących trawę.
  Generalnie maszyny te:
 • wprowadzają porządek w ogrodzie poprzez zmniejszenie objętości odpadów ogrodowych
 • i dostarczają cennego materiału na kompost WIĘCEJ
 • oraz do ściółkowania (mulczowania) WIĘCEJ.

ELIET zapowiada na grudzień premierę nowej wersji
rozdrabniacza ELIET Prof 5 B na przyczepce jednoosiowej!

  Tu znajdziesz więcej informacji o tym nowym produkcie.

4S - Nowa generacja rozdrabniaczy ELIET na 4 pory roku

  Niezależnie od pory roku, niezależnie od rodzaju odpadów, niezależnie od ich stopnia wilgotności
  zawsze poradzisz sobie z rozdrabnieniem materiału, na bezcenne zrębki do kompostowania lub ściółkowania.

  Czytaj więcej


ELIET SUPER PROF 2000 - to już 20 lat !

  Jubileuszowa, limitowana seria 40 sztuk SuperProfa 2000 oferowana jest w kolorze srebrnym.

  20 lat na rynku ! 20 lat doświadczeń.
  Ponad 5000 zadowolonych klientów w ponad 30 krajach świata !
  65 000 000 m sześciennych przerobionych odpadów ogrodowych !

  Ten charakterystyczny w całej gamie ELIET rozdrabniacz, był pierwszym na świecie z własnym napędem kół,
  za co został nagrodzony w 1994 roku nagrodą dla Innowacji na Targach AGRIBEX 1994.
  Teraz, 20 lat później ta koncepcja jest wciąż współczesna i nowoczesna.

  Czytaj więcej o 20 urodzinach SuperProf 2000.

  16.06.2012

Testujemy rozdrabniacze profesjonalne ELIET SUPER PROF 2000 i Minor

  Szanujmy materię organiczną wytworzoną przez nasze ogrody. Nie wyrzucajmy i nie spalajmy jej w ognisku!
  W postaci rozdrobnionej wykorzystajmy ją do ściółkowania lub na kompost.

  Fotorelacja z testu i pokazu Minora i Super Profa 2000

  05.08.2012

Wśród rozdrabniaczy elektrycznych ELIET NEO zrębkuje najdrobniej !

  Porównaj jakość rozdrabniania gałęzi w elektrycznych rozdrabniaczach dostępnych na polskim rynku.
  Drobniejsze zrębki to lepsze, szybsze kompostowanie.

  Czytaj więcej

  12.12.2013

ELIET NEO liderem w swojej klasie. Test rozdrabniaczy elektrycznych.

  W teście przydomowych rozdrabniaczy elektrycznych, o mocy w zakresie 2300-2500W, wg fińskiego magazynu branży DIY Suomela.fi zwycięzcą rywalizacji został znajdujący się w naszej ofercie najmniejszy rozdrabniacz ELIET NEO z wynikiem 8,1 pkt.

  Czytaj więcej.

ELIET NEO - przykład umiejętnego połączenia
atrakcyjnego designu i funkcjonalności  Design rozdrabniacza elektrycznego ELIET NEO jest wysoko oceniany w kręgach profesjonalistów zajmujących się wzornictwem przemysłowym. Polecamy zapoznać się z relacją z Wystawy w Sali wystawowej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie w "Rzeczpospolitej". Jeszcze więcej na ten temat w materiale zaprezentowanym na witrynie autorskiego Biura Projektowego "PiliPili".

  NEO jest laureatem prestiżowych europejskich nagród w zakresie wzornictwa przemysłowego: IF DESIGN 2010, DME AWARD Design Management Europe 2008, Design at Work 2008.

  Poznaj dane techniczne, cechy i korzyści użytkowania przydomowego rozdrabniacza ogrodowego ELIET NEO.

  01.10.2009

Rozdrabniacz profesjonalny ELIET Major najlepszy w swojej klasie wg magazynu MOTORIST


  Znany niemiecki magazyn branżowy "MOTORIST" zorganizował test rozdrabniaczy do odpadów ogrodowych z silnikiem benzynowym, z maksymalną średnicą rozdrabnianych gałęzi w zakresie od 35 do 80 mm. W grupie 5 maszyn różnych producentów, Eliet Major został wybrany jako zwycięzca.

  Czytaj więcej.

Zimowa Akademia ELIET - Rozdrabniacze

  Miesiące zimowe w naszej branży to czas refleksji nad tym co się nam udało w ogrodzie oraz planów co jeszcze poprawić w nadchodzącym roku. Mimo, że zima trochę nas angażuje wokół domu szczególnie w związku z koniecznością odśnieżania to jednak możemy trochę odetchnąć od ogrodu i popracować bardziej koncepcyjnie niż fizycznie. I dlatego aby przybliżyć Państwu ofertę ELIET postanowiliśmy przyporządkować każdemu miesiącu zimy różne grupy maszyn. W tej swoistej Akademii ELIET tematem miesiąca grudnia były krawędziarki, na początek roku zaplanowaliśmy rozdrabniacze, i później wertykulatory i podsiewacze do renowacji trawników. Będzie miało to również wyraz w prezentacji galerii zdjęć na pierwszej stronie.

  WIĘCEJ

Rozdrabniacze KLIPPO Kvarn PRO rodem z Belgii (ELIET)


  W roku 2002 do oferty KLIPPO weszły rozdrabniacze do gałęzi i odpadów ogrodowych. Projekt realizowany był we współpracy z belgijskim producentem firmą ELIET.

  Czytaj więcej.


ZieloneMaszyny® 1992-2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.plZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace