Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 

  21.04.2015

Pokaz rozdrabniacza ELIET Minor na Wydziale Ogrodniczym SGGW  Odpady z produkcji w szkółce bylinowej prowadzonej przy Katedrze Roślin Ozdobnych, były wyzwaniem dla najmniejszego rozdrabniacza profesjonalnego firmy ELIET. W pokazie uczestniczyli pracownicy naukowi Wydziału Ogrodniczego, m.in. kierownik Katedry Roślin Ozdobnych dr hab. Ewa Skutnik i adiunkt dr Zbigniew Rusinowski.

  Z wydajnością pracy 16 taczek na godzinę klasyczny Minor ze standardowym sitem, a na bardziej wilgotny materiał z sitem uniwersalnym (regulowanym) wydaje się być dobrym wyborem do tego typu zastosowań. System rozdrabniania ELIET wg Zasady Siekiery jest odporny na zanieczyszczenia takie jak: piasek, małe kamyki, itp, co wiąże się z rozsądnymi kosztami jego eksploatacji.

  Wysoka zawartość ziemi w materiale odpadu z produkcji roślinnej o tym charakterze raczej przesądza o wyborze rozdrabniacza z wyrzutem dolnym, niż z wyrzutem górnym z dmuchawą. W tym ostatnim wariancie praca z przesuszonym materiałem przy wietrznej pogodzie byłaby mało komfortowa dla operatora.  Więcej
  Czytaj więcej o ELIET Minor z sitem.


ZieloneMaszyny® 1992-2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.plZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace