Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 

  02.05.2017

Najnowszy model ELIET Super Prof MAX dla GARGAS ROŚLINY  Bardzo nam miło poinformować, że firma ogrodnicza GARGAS ROŚLINY z podkrakowskiej Wieliczki dołączyła do swego imponującego parku maszynowego rozdrabniacz do wszelkich odpadów ogrodowych ELIET Super Prof 2015 MAX w wersji samobieżnej na kołach. Dostawę zrealizowaliśmy we współpracy z naszym partnerem firmą Tech-Bud z Klimontowa.

  Firma ogrodnicza GARGAS ROŚLINY zajmuje się generalne projektowaniem, realizacją i konserwacją ogrodów i terenów zieleni.
  Jest również lokalnym dystrybutorem jakościowego materiału roślinnego produkowanego na terenie całego kraju i z wielu szkółek europejskich. W ofercie znajdują się zarówno rośliny rabatowe jak i drzewa do nasadzeń parkowych.

  Wśród argumentów za zakupem modelu Super Prof MAX wymieniane były takie cechy jak: duża moc silnika (23 KM) i wydajność do 6 metrów sześciennych zrębków na godzinę, kompaktowe gabaryty i samobieżny napęd kół pozwalający wszędzie dojechać do drewna lub innych odpadów i wjechać na samochód dostawczy. Dodatkowo uniknięcie niedogodności związanych z koniecznością rejestracji jako przyczepy transportowej i w kontekście pobliskiej nowej, południowej obwodnicy Krakowa konieczności opłat Viatoll.  Odwiedź stronę internetową firmy GARGAS ROŚLINY.ZieloneMaszyny® 1992-2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.plZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace