Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
Wertykulatory


  Pielęgnacja trawników może być łatwa !


  Filc w Twoim trawniku ?

  Uzyskaj więcej ze swojego trawnika. Wertykulatory ELIET często określane są mianem najlepszych na rynku. Jest tak dlatego, że wygrabiają najwięcej filcu i mchu, i przy tym powodują minimalne uszkodzenia darni. Dzięki specjalnej obróbce ostrza noża podczas procesu produkcji, jego ostrość podczas eksploatacji jest cały czas taka sama. Zabieg wertykulacji jest więc bardzo efektywny i zdrowy dla Twojego trawnika. Składane uchwyty sprawiają, że te maszyny są doskonałe do wypożyczania.

38-40 cm elektryczne

40 cm

45 cm

50 cm

55-60 cm samobieżne z przeciwbieżnym wałem roboczym

75 cm


  Zawsze Ostre Noże na minimum 90 motogodzin pracy. Dzieki specjalnej technologi przygotowywania ostrza, ich wydajność "wyczesywania" przez cały okres eksploatacji jest taka sama !

  Opcja noży dla modelu E500, E750: stałe, wahliwe, zagęszczone

  Rozwiązanie techniczne załączania noży w wertykulatorach ELIET (po lewej stronie) i inne w najpopularniejszych markach.Pionowy naciąg paska napędu. Ta unikalna technologia została użyta przez ELIET do włączania napędu noży. Pasek jest naciągany pionowo, zachowuje początkowy kształt również kiedy jest pod obciążeniem. Rezultat: to zapobiega zużyciu i przekładnia jest praktycznie bezobsługowa.

  1984-2014 Wertykulatory ELIET od 30 lat

  Kreator Garden Trendów 2019 dla wertykulatora ELIET


  1. Zawsze Ostre Noże™ PSB™ Permanently Sharp Blades™
  Ta rewolucyjna technologia zapewnia, że noże ostrzą się same podczas pracy. W konsekwencji nigdy nie stają się tępe; ich końcówki pozostają ostre jak brzytwa niezależnie jak długo wcześniej pracowały. To jest decydujące kiedy nóż podnosi i usuwa mech z murawy. Noże nie muszą wchodzić głęboko w grunt, co zapobiega poważnym uszkodzeniom korzeni traw. Czytaj więcej
  2. Różne rodzaje noży
  Większość modeli posiada standardowo noże stałe zamontowane na sztywno typu FM.
  Mamy możliwość wyboru dwóch innych typów: LM - noży wahliwych oraz DCM - noży stałych ale zagęszczonych o większej ilości.
  3. Regulacja głębokości
  Wertykulatory ELIET gwarantują wyrafinowaną jakość obsługi i pracy. Jako dowód, proszę przyjrzeć się z jaką precyzją możesz ustawić głębokość pracy noży na przedniej osi kół. Możesz również ustawić głębokość pracy na osiach kół tylnych. To zapewnia Ci, że możesz używać efektywnie noży, w ciągu ich całego okresu eksploatacji (conajmniej 100 motogodzin pracy).  4. Pionowy Naciąg Paska™ napędu
  Ta unikalna technologia została użyta przez ELIET do włączania napędu noży. Pasek jest naciągany pionowo, zachowuje początkowy kształt również kiedy jest pod obciążeniem. Rezultat: to zapobiega zużyciu i przekładnia jest praktycznie bezobsługowa. Pewna korzyść.  5. Wieloletnie doświadczenie
  ELIET projektuje, produkuje i sprzedaje wertykulatory już od 35 lat !  6. ELIET kreatorem garden trendów.
  Wertykulator ELIET wyróżniony prestiżowym tytułem KREATOR Garden Trendów na targach GREENDAYS 2019.  7. Wypróbuj, zanim kupisz i wypożycz wertykulator ELIET.
  Wiele wypożyczalni posiada na stanie wertykulator marki ELIET. Skorzystaj z okazji i przetestuj go osobiście.

Strona główna

O nas

KontaktKatalogi pdf

DEMO ?

Cenniki

Gdzie kupić i serwisować ?

Części
Aktualności i NowościZieloneMaszyny® 2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace