Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
Wertykulator ELIET KREATORem GardenTrendów 2019 na Targach GREENDAYS
    Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszej ekspozycji na 3 edycji Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GREENDAYS 2019, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy w dniach 22-24 marca.

    Miło nam poinformować, że wertykulator ELIET E450 FM został wyróżniony prestiżowym tytułem KREATORa Garden Trendów 2019, przyznawanym corocznie na targach GREENDAYS przez profesjonalne jury najlepszym produktom ogrodniczym 2019 roku, wyróżniającym się designem i innowacyjnością, odpowiadającym na oczekiwania nowoczesnego konsumenta oraz kreującym jego potrzeby.

    Konkurs organizowany przez ogólnopolski magazyn branży ogrodniczej Biznes Ogrodniczy wydawany przez spółkę Media Experts z Poznania, wyłania laureatów w trzech kategoriach: zieleń w ogrodzie, inspiracje w ogrodzie i technika w ogrodzie.

    Innowacyjną cechą wyróżniającą wertykulatory ELIET są Zawsze Ostre Noże™ i tzw. pionowy naciąg paska.

    Maszyna przeznaczona jest do użytku profesjonalnego dla ogrodników pielęgnujących trawniki na terenach zieleni miejskiej i przydomowych. Oferta obecnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm ogrodniczych poszukujących wydajnych, trwałych i niezawodnych narzędzi do pracy, a zarazem przyjaznych osobom je obsługującym.
ZieloneMaszyny® 1992-2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace