Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
Wybór 3 rodzajów noży w wertykulatorach ELIET

  WYBÓR 3 RODZAJÓW NOŻY w modelach E401, E450, E501, E750

  Przez ponad 20 lat ELIET opracowała trzy typy ostrzy, każdy z własną specyfiką i jakością. Jest zatem ważne, aby wybrać ostrza, które są najlepiej dostosowane do rodzaju trawników na jakich zwykle pracujemy.

  1. Noże stałe (FM)
  Noże te są zamocowane na stałe na wale roboczym. Te solidne noże mają 3-mm grubości. Każdy nóż ma dwie ostre krawędzie cięcia. Ostrza są w odległości 2 cm od siebie. Możesz obsługiwać praktycznie każdy trawnik z tymi solidnymi ostrzami.

  2. Noże wahliwe (LM)
  Tutaj każdy uchwyt nożowy posiada dwa wahliwe ostrza. Te noże pozwalają przewietrzać trawniki zanieczyszczone ze żwirem, kamieniami lub korzeniami, tj. na obszarach, gdzie trudniej jest korzystać z ostrzy stałych. Każde ostrze posiada nylonowe powlekane oczko i obraca się wokół stalowej osi. Nawet w szczególnie niekorzystnych warunkach, te ostrza gwarantują 100 godzin życia.

  3. Noże dwukrotnie zagęszczone (DCM) Podobnie do noży stałych o podwójnych ostrzach cięcia, są także zamocowane na stałe, ale różnią się głównie tym, że każdy nóż ma tylko jedno ostrze. Termin "dwukrotnie" odnosi się do podwójnej liczby ostrzy na szerokości roboczej. Ostrza te są cieńsze (1,5 mm) i są rozmieszczone w spiralny wzór. Ta konfiguracja jest bardzo odpowiednia dla pól golfowych i wysokiej jakości trawników. Podwójne ostrza cięcia są wykonane z materiału twardszego. Choć są one znacznie cieńsze, one nadal gwarantują, że pozostają ostre przez co najmniej 100 godzin.
  Dlaczego Zawsze Ostre Noże™ ELIET są zawsze ostre ?

  Zobacz jak wyglądają Zawsze Ostre Noże ELIET™ po 55 godzinach pracy
  POZNAJ RODZINĘ WERTYKULATORÓW ELIET


Katalogi pdf

Cenniki

Strona główna

Skontaktuj się z namiCzęści

Materiały eksploatacyjneSerwisDEMO DAY

Dni Otwarte


Blog - nowościZieloneMaszyny® 1992-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace