Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 

Permanently Sharp Blades™
Zawsze Ostre Noże™ w wertykulatorach ELIET  ................Noże nowe...................................po 30 mtg.....................................po 60 mtg...................................po 90 mtg...........  TECHNOLOGIA WERTYKULACJI ELIET™

  Firma ELIET skonstruowała i opatentowała własną technologię wertykulacji nożami typu Zawsze Ostre Noże™.


  Zawsze Ostre Noże™ dla doskonałego trawnika

  Każda maszyna wertykulująca Eliet jest wyposażona standardowo w noże typu Zawsze Ostre Noże™. W rezultacie, w tej koncepcji firmy ELIET, ostrza są specjalnie ulepszane termicznie tak, że ich końcówki pozostają ostre przez cały czas pracy.
  Tak więc można używać je cały czas bez oszczerbku na wydajności pracy.

  Unikalne noże ELIET gwarantują minimum 100 godzin pracy. Możesz tylko skoncentrować się na poprawnym wykonywaniu wertykulacji, podczas używania Zawsze Ostrych Noży™, nie tak jak przy użyciu innych zwykłych ostrzy.
  Prawidłowa obróbka nawierzchni trawnika nie ma nic wspólnego z głębokością wertykulacji. Głównym celem jest zapewnienie, żeby cały mech i chwasty były doskonale wygrabione z powierzchni, tak aby mogły one być szybko wyciągnięte i zebrane. Jest to jedyny sposób, aby upewnić się, że trawnik będzie miał najlepsze warunki do wzrostu. W gęstym i przewietrzonym trawniku, korzenie trawy są mniej podatne na wysychanie. Maszyny wertykulujące ELIET są zatem najlepszymi maszynami dla Twojego trawnika.


  Ważność ostrości noży
  Podczas pracy, noże muszą wychwytywać, grabić i podnosić złogi filcu i mchu zalegające na podłożu darni Twojego trawnika. W związku z tym, krawędź ostrza odgrywa kluczową rolę. Wiele ostrzy tępi się przy użyciu po kilku godzinach, a tym samym tracą zdolność wychwytywania. Powoduje to, że operator często skłonny jest dostosować maszynę tak, że w efekcie pracuje coraz głębiej. Jednakże ma to destrukcyjny wpływ na noże. Stępione ostrze nie może już dalej ciąć, ale zamiast tego wykopuje dużo ziemi. Korzenie trawy też poddane są nieodwracalnemu zniszczeniu i generalnie maszyna jest bardziej podatna na zużycie.
  Dlaczego Zawsze Ostre Noże ELIET™ są zawsze ostre ?


  Regulacja głębokości
  Wertykulatory ELIET gwarantują wyrafinowaną jakość obsługi i pracy. Regulacja głebokości pracy noży zapewnia Ci, że możesz używać efektywnie noży, w ciągu ich całego okresu eksploatacji.

  NA PRZEDNICH KOŁACH: Przy pomocy dwóch pokręteł przy kołach osi przedniej możesz bardzo precyzyjnie ustawić głębokość pracy noży.

  NA TYLNYCH KOŁACH: Po osiągnięciu kresu regulacji na przednich kołach, możesz również ustawić głębokość pracy na osiach kół tylnych poprzez zainstalowanie ich w otworach wyższych. "Odzyskujemy" wówczas cały zakres regulacji na podziałce z przodu maszyny.


  Wybór 3 rodzajów noży

  W modelach E401, E450, E501,E750. Czytaj WIĘCEJ


Strona główna

O nas

Kontakt i FormularzKatalogi pdf

Pokaz pracy

Filmy na YouTube

Cenniki

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

Jak zamówić części ?


Aktualności i Nowości

NewsletterZieleńService_ZieloneMaszyny® 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace