Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 

  14-23.07.2017

Renowacja pól bramkowych murawy piłkarskiej MOSiR w Piastowie  Okres letnich wakacji to dobry czas na renowacje muraw boisk piłkarskich. W tym roku wykorzystaliśmy go na naprawę nawierzchni trawiastej na obiekcie MOSiR w naszym rodzimym Piastowie. Usługę podsiewu wgłębnego na najbardziej wymagających naprawy miejscach, wykonaliśmy z własnej inicjatywy pro publico bono.

  Tradycyjnie najbardziej zniszczona nawierzchnia to centralne obszary pola karnego boiska, które mogły zostać wyłączone z eksploatacji na okres 1 miesiąca. Do renowacji wykorzystaliśmy nasz pokazowy egzemplarz podsiewacza do dosiewu wgłębnego ELIET DZC600 i dostarczone przez gospodarza obiektu nasiona firmy Barenbrug (specjalna mieszanka traw przeznaczona do szybkiej renowacji boisk piłkarskich). Wykonano też top dressing torfem.
  Ostatnia renowacja pól bramkowych na tej murawie miała miejsce w 2016 roku i była przeprowadzona tradycyjną metodą wymiany darni z rolki. Wcześniej konieczne jest usunięcie starej darni przy pomocy wycinarki.

  Inowacyjna metoda podsiewu jest jeszcze metodą mało znaną i powoli zyskuje sobie na popularności. Wymaga jednak od wykonawcy pewnych nakładów związanych z zakupem odpowiedniej maszyny, jednakże dla właścicieli trawników będzie zdecydowanie mniej kosztowna.

  W ubiegłym roku podobny zabieg wykonaliśmy na boisku w Laskach. Czytaj wiecej.

  Przeczytaj również więcej o renowacji murawy w Holandii na boisku klubu NAC Breda.

  Czytaj więcej o renowacji trawników metodą podsiewu
Strona główna

O nas

Kontakt i FormularzKatalogi pdf

Pokaz pracy

Filmy na YouTube

Cenniki

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

Jak zamówić części ?


Aktualności i Nowości

NewsletterZieleńService_ZieloneMaszyny® 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace