Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 


    15.06.2017

Podsiew murawy piłkarskiej w Holandii
    Podczas gdy większość maszyn do podsiewu w ofercie firmy ELIET jest przeznaczona przede wszystkim dla ogrodników, którzy obsługują trawniki indywidualnych klientów, maszyny do podsiewu ELIET cieszą się również ogromnym zainteresowaniem profesjonalnych greenkiperów w ośrodkach sportowych, stąd maszyny ELIET niedawno cieszyły się obecnością w szeregu głośnych rekomendacji.

    Silna grupa wyposażona w maszyny do renowacji trawników firmy ELIET tj.: 3 podsiewacze DZC 600 i wertykulator E 750 wykonała renowację murawy na stadionie holenderskiego klubu piłkarskiego NAC Breda. Wiele razy to boisko otrzymywało europejski tytuł najlepiej utrzymanego boiska do piłki nożnej. W międzyczasie, metody jego greenkiperów stały się światowymi standardami, także top kluby Premier League, jak ARSENAL i MANCHESTER skłaniają się do korzystania z ich know-how.

    To nie przypadek, że słynne piłkarskie murawy są podsiewane przez maszyny do podsiewu marki ELIET. Pierwszej klasy belgijski klub STANDARD Liege wykorzystuje do podsiewu ELIET DZC750. ELIET odnotowuje ponadto zainteresowanie ze strony innych belgijskich klubów piłkarskich.

ZieloneMaszyny® 1992-2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace