Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
KRAWĘDZIARKA OSCYLACYJNA  Przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda...


  Unikalny oscylacyjny ruch noża do przodu i do tyłu - jak w wycinarkach do darni - zapewnia spokojniejszą pracę i bezpieczeństwo. Wygodę zapewnia samobieżny napęd. Krawędziarka Edge Styler umożliwia zastosowanie noży o różnych kształtach co zwiększa wszechstronność zastosowań maszyny.

  Wyposażona jest standardowo w profesjonalny silnik GX, regulację ustawienia i amortyzację drgań na uchwycie, możliwość blokowania 3-go koła wahliwego co ułatwia pracę na długich prostych odcinkach, tarczę stabilizującą tor jazdy oraz praktyczny przewodnik do lepszej kontroli toru jazdy.

  EDGE STYLER PRO
   Katalog (2,48Mb)


  Opcjonalne noże do krawędziarki oscylacyjnej ELIET Edge Styler

   PROSTA WYMIANA NOŻA
   W zależności od rodzaju noża, urządzenie może być używane do wielu różnych zastosowań.

    NOŻ STANDARDOWY
    Zwykle korzystać będziesz ze standardowego ostrza przy swobodnych krawędziach/obrzeżach trawnika (bez krawężnika). Ostrza są dostępne w różnych długościach. Ostrze ma "skrzydło" tj. kątowe przedłużenie ostrza, które natychmiast popycha wyciętą darń na bok. Zauważ, że ostrze ma również poziomą powierzchnię ostrza. Zapewnia to, że krawędź jest odcięta poziomo, jak i pionowo.

    NÓŻ PIONOWY
    Jeśli trawnik zaczyna stopniowo zarastać taras (lub np. chodnik) i chcesz przywrócić porządek w ogrodzie, krawędziarka Eliet zapewni ostateczne pożądane rozwiązanie. Dzięki temu pionowemu ostrzu, można wyciąć część trawnika, która zarasta taras . Następnie, korzystając z łopaty można łatwo usunąć luźną darń z tarasu.

    NÓŻ w kształcie litery U
    Wycinanie płytkich rowków w trawniku na głębokości ok. 6-7 cm i szerokości ok. 3,5 lub 5 cm, aby układać przewody elektryczne: np. niskiego napięcia ograniczające pole pracy kosiarki automatycznej lub przewody wysokiego napięcia w niezbędnej dodatkowej izolacji lub węże do wody. Wycięty pasek darni z powrotem umieszczamy w rowku i ubijamy aby wyrównać powierzchnię.

    NÓŻ KĄTOWY
    Nóż kątowy stosowany jest do wycinania darni pomiędzy rabatą i trawnikiem, aby stworzyć przestrzeń, która zapobiegnie zarastaniu rabaty.

    NÓŻ WEDGE/BORDER
    Trawa ma wszędzie tendencję szybkiego przerastania. Ten nóż używany jest do wycinania rowka o szerokości około 15 mm pomiędzy rabatą, tarasem, itp. a darnią. Efekt trwa o wiele dłużej niż w przypadku użycia bocznej krawędziarki. Ponieważ klin noża tnie bardzo płytko, użytkownik nie ma trudności z nawierzchnią.

    NÓŻ GOLF BUNKER
    Noże do bunkrów golfowych pozwalają wykonać bardzo wysokie krawędzie.

    NÓŻ DO UKŁADANIA KABLA
    W ZESTAWIE DO OSADZANIA KABLA
    Popyt na kosiarki typu robot generuje popyt na urządzenia do osadzania kabla pod powierzchnią trawnika. ELIET Edge Styler jest również odpowiedni do wykonania tego zadania ze specjalnie zaadoptowanym do tego celu nożem.

    Dowiedz się więcej o wersji PLUS, standardowo wyposażonej w zestaw do układania kabla.

   ZieloneMaszyny® 1992-2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone

   ZieleńService
   05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
   Tel. 22 723 63 85
   Fax 22 723 63 05
   E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
   systemy_tnace