Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
UKŁADANIE KABLA DLA ROBOTA KOSZĄCEGO


Roboty do roboty !

  Na granicy obszaru przeznaczonego do koszenia należy ułożyć specjalny przewód sygnałowy. Można go poprowadzić po powierzchni trawnika używając specjalnych plastikowych szpilek, lub zagłębić kilka centymetrów pod ziemią.

  Ten drugi sposób gwarantuje bezkolizyjne korzystanie z trawnika i oferowany jest przez profesjonalnych sprzedawców robotów.

  ELIET jest producentem narzędzia do tego celu, a nasza firma ma przyjemność być jego dostawcą dla dealerów większości liczących się na polskim rynku marek robotów.

Test ELIET EdgeStyler PRO PLUS w magazynie MOTOR & MASCHINE

  Maszyna do układania kabla ELIET Edge Styler PRO PLUS została oceniona przez opiniotwórczy, niemiecki magazyn MOTOR & MASCHINE na poziomie 1,3 (gut - sehr gut) i zaliczona do Klasy Mistrzowskiej (Meisterklasse) w swojej kategorii.

  PRZECZYTAJ

Testujemy mechanicznego geodetę ELIET EdgeStyler PRO PLUS

  Trawa rośnie jak szalona więc kosiarki w pełnej gotowości. Od kilku lat coraz popularniejsze stają się roboty koszące oferowane przez wiele firm naszej branży. Dla sprzedawców takich maszyn mamy niezawodnego pomocnika, który profesjonalnie położy kabel pod darnią na głębokości ok. 5 cm.

  WIĘCEJ

EdgeStyler PRO PLUS gościnnie na spotkaniu dealerów robotów koszących

  Dzięki wspólnej inicjatywie z Panem Łukaszem Bełskim z firmy BL System z Nowego Sącza, nasza maszyna do układania kabla wspomagająca instalację i adaptację robota koszącego na trawniku klienta, została zaprezentowana na corocznym ogólnopolskim zjeździe dealerów marki Husqvarna odbywającym się w tym roku w hotelu w Ossie.

  WIĘCEJ

Testujemy krawędziarki do darni produkcji firmy ELIET

  Po lewej krawędziarka rotacyjna KS300PRO, obok po prawej krawędziarka oscylacyjna EdgeStyler PRO

  Obie maszyny wyposażono w taki sam silnik Honda GX 120 o mocy 4 KM i obie przeznaczone są do firm pielegnujących trawniki oraz dealerów prowadzących wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego. Cenowo EdgeStyler PRO jest dwa razy droższy niż KS300PRO w wersji GX120. Różnica w cenie oddaje różnicę w zawartości technicznej maszyny, komforcie i bezpieczeństwie obsługi, możliwościach i dodatkowych zastosowaniach.

  WIĘCEJ

ZieloneMaszyny® 1992-2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.plZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace