Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
Strona główna » Firma » 
Krawędziarki  Perfekcyjna krawędź trawnika. Aby dodać ten końcowy dotyk Twojemu ogrodowi, dając Ci piękny, zadbany wygląd.


  Krawędź trawnika rozrastającego się dziko w niekontrolowany sposób wygląda nieporządnie. Jeśli powierzchnia Twojego trawnika jest znaczna, trudno jest zapanować nad całą krawędzią trawnika, no i to katorżnicze ręczne obcinanie...  Nóż prosty do KS 240 nr art. 8008, do KS 300 nr art. 8010

  Tarcza 8-zębna do KS 240 nr art 8006, do KS 300 nr art. 8432  Katalog EN (1,45Mb)Krawędziarki oscylacyjne EDGE STYLER  Przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda...


  Unikalny oscylacyjny ruch noża do przodu i do tyłu - jak w wycinarkach do darni - zapewnia spokojniejszą pracę i bezpieczeństwo. Wygodę zapewnia samobieżny napęd. Krawędziarka Edge Styler umożliwia zastosowanie noży o różnych kształtach co zwiększa wszechstronność zastosowań maszyny. Wyposażona jest standardowo w profesjonalny silnik GX, regulację ustawienia i amortyzację drgań na uchwycie, możliwość blokowania 3-go koła wahliwego co ułatwia pracę na długich prostych odcinkach, tarczę stabilizującą tor jazdy oraz praktyczny przewodnik do lepszej kontroli toru jazdy.

  Katalog (2,48Mb)


Maszyna do układania kabla Edge Styler PRO PLUS  Krawędziarka oscylacyjna Edge Styler PLUS z przystawką do układania kabla w wyposażeniu standardowym.


  W okresie większego zainteresowania kosiarkami automatycznymi inaczej zwanymi robotami koszącymi, wzrasta zapotrzebowanie na urządzenie ułatwiające sprzedawcom instalację przewodu niskiego napięcia, ograniczającego pole pracy kosiarki automatycznej.
  Odpowiedzią firmy ELIET jest wprowadzenie do oferty modelu krawędziarki Edge Styler PRO PLUS.
  Montaż niewidocznych ogrodzeń dla psów to dodatkowe zastosowanie.

  Pewna korzyść - układanie przewodu i formowanie krawędzi trawnika - dwie maszyny w jednej.  Zainstalowanie przewodu na głębokości ok. 5 cm pozwala na bezkolizyjne użytkowanie trawnika.
  Katalog EN (1,19Mb)
Opcjonalne noże do krawędziarki oscylacyjnej ELIET Edge StylerStrona główna

O nas

KontaktKatalogi pdf

DEMO ?

Filmy na YouTube

Cenniki

Gdzie kupić i serwisować ?

Części

Jak zamówić części ?


Aktualności i Nowości

NewsletterZieleńService_ZieloneMaszyny® 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
firma