Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo


Strona główna » Oferta maszyn » 
Rozdrabniacze
  Rozdrabnianie wg Zasady Siekiery. Unikalny system rozdrabniania radzi sobie bez trudu ze wszystkimi odpadami ogrodowymi, co jest praktyczną zaletą kiedy potrzebujesz posprzątać pozostałości po przycinaniu gałęzi drzew, strzyżeniu żywopłotu, itp. Technologia rozdrabniania zgodnie z Zasadą Siekiery ELIET™ jest maksymalnie wydajna i wymaga minimum obsługi.
  Rozdrabniaj, kompostuj i ciesz się pięknym ogrodem !


  Od małych do dużych, od przenaczonych do przydomowego użytku po profesjonalne,
  wszystkie rozdrabniacze ELIET mają jedną wspólną cechę:
  wykorzystują - jak przy pracy siekierą - naturalną słabość drewna ciętego wzdłuż włókien.
  Skutkuje to mniejszym zapotrzebowaniem na moc, mniejszym poziomem hałasu i zużyciem paliwa.

  Firma ELIET opatentowała swoją technologię rozdrabniania wg Zasady Siekiery Eliet™. Rozdrabniacze ELIET posiadają jeden otwór załadowczy do gałęzi oraz wszelkich innych odpadów ogrodowych.Przydomowe
Elektryczne

Spalinowe

Profesjonalne
Minor

Major

Prof IV

Prof 5

Super Prof

Ultra Prof

  Technologia Rozdrabniania wg Zasady Siekiery czyli wykorzystania słabości drewna wzdłuż włókien zastosowana w każdym rozdrabniaczu ELIET

  Technologia 4S

  Turbo dmuchawa w modelach 4S: Minor i Major oraz Prof 5 BE

  Mobilność - maszyny samobieżne

  System zabezpieczający spokojną pracę silnika zastosowany w modelach Prof 5, Super Prof i Ultra Prof

  System górnego wyrzutu zrębków w modelu Super Prof 2015

  Proekologiczny system oszczędnościowy ECO EYE TM w modelach Supr Prof 2015 MAX i Ultra Prof
  1. Zasada Siekiery Eliet™
  Unikalny system rozdrabniania radzi sobie bez trudu ze wszystkimi odpadami ogrodowymi, co jest praktyczną zaletą kiedy potrzebujesz posprzątać pozostałości po przycinaniu gałęzi drzew, strzyżeniu żywopłotu, itp. Technologia rozdrabniania zgodnie z Zasadą Siekiery ELIET™ jest maksymalnie wydajna i wymaga minimum obsługi.
  2. Technologia 4SEASONS™
  Najnowsza generacja rozdrabniaczy, radząca sobie doskonale ze wszelkimi odpadami ogrodowymi produkowanymi przez cały okrągły rok. Rozdrabniacze na 4 pory roku.  3. Technologia Turbo Discharge™
  W ten nowy Turbo Discharge™ System wyposażony jest rozdrabniacz PROF 5 B. Turbina wytwarza podciśnienie zasysające rozdrabniany materiał do wnętrza komory rozdrabniającej i później wydmuchuje rozdrobniony materiał w postaci zrębków poprzez obrotową rurę wylotową. Ciągły przepływ powietrza generowany przez turbinę powoduje naturalne przeczyszczanie systemu co zapobiega skutecznie zapychaniu się.


  3. Samobieżne
  Firma ELIET jest wynalazcą i prekursorem samobieżnych rozdrabniaczy do gałęzi. Zatem, już nigdy znów nie będziesz musiał donosić gałęzi i odpadów ogrodowych do swojego rozdrabniacza; wystarczy podjechać Twoim rozdrabniaczem ELIET w tył ogrodu gdzie składujesz odpady i rozdrobnić je właśnie tam.


  4. Anti-block motor system™
  Standardowo montowany system ABM™ zapobiegający blokowaniu się silnika, pozwala maszynie regulować prędkość podawania materiału niezależnie, co nie zmusza do ciągłej uwagi i pozwala operatorowi na odchodzenie od maszyny lub ładowanie dalej materiału nawet przed zakończeniem rozdrabniania wcześniejszych porcji odpadów.


  5. System ELIET Axelero™
  Odpowiedzialny za górny wyrzut zrębków powoduje ponadto efekt ssania w otworze załadowczym, co sprzyja wejściu materiału rozdrabnianego i zapobiega cofaniu się zrębków. Zastosowany w modelu Super Prof 2015, pozwolił na połączenie 2 porządanych przez użytkowników cech: zachowania kalibrowanego sita i górnego wyrzutu zrebków.


  6. System ELIET ECO EYE™
  Technologia ECO EYE™ redukująca zużycie paliwa, emisję spalin i poziom emitowanego hałasu. ECO EYE™ zapewnia, że ​​zużycie paliwa zmniejsza się w czasie eksploatacji pasywnych (co spostrzeże czujnik PIR zlokalizowany przy panelu sterowania), i w efekcie znaczne oszczędności paliwa mogą być zrealizowane. Prędkość obrotowa spada automatycznie, gdy urządzenie jest pozostawione na jakiś czas i bez pracy. System run-up umożliwi kontynuację rozdrabniania aż do końca procesu, dzięki czemu gałęzie nie zostaną automatycznie wycofane.

Newsletter


Strona główna

Aktualności

Gdzie kupić ?

O nas

Kontakt

Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Części zamienne

Materiały eksploatacyjne


ZieleńService 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieleńService_ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl