Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
O ELIET


  Obiekty firmy ELIET przeszły w ostatnich dwóch latach poważną modernizację i rozbudowę o dodatkowe 5000 mkw


  Maszyny ELIET produkowane są w Belgii (zachodnia Flandria) - w sercu Europy.
  Dla belgijskiego producenta macierzysty rynek jest ograniczony, więc firma koncentruje się na eksporcie i obecnie urządzenia wysyłane są do 32 krajów. Od początku swojej działalności firma ELIET specjalizuje się na wielu rynkach niszowych.
  Już ponad 35 lat ELIET produkuje maszyny w trzech najważniejszych obszarach zastosowania:

 • Rozdrabnianie odpadów ogrodowych
 • Zakładanie i pielęgnacja trawników
 • Sprzątanie śniegu i liści  ELIET - firma napędzana innowacjami

  ELIET rozwija i opatentowuje swoje własne technologie. Dzięki aktywnemu zastosowaniu zaawansowanej wiedzy know-how, która wyróżnia maszyny ELIET, stają się one standardem w świecie profesjonalnych ogrodników.

  Ponadto pozioma struktura organizacyjna tego rodzinnego przedsiębiorstwa jest furtką do większej elastyczności, kiedy przychodzi spotkać się z coraz większymi wymaganiami rynku. Najistotniejsze tu są wolność i dynamizm działu badań Eliet Creative Lab™ , który z dużą częstotliwością projektuje innowacyjne maszyny i technologie. ELIET jest w pełni zintegrowaną firmą, która zarządza własnymi działami: badawczo-rozwojowym R & D, produkcji, montażu i logistyki. Struktura ta zapewnia szereg istotnych korzyści w szczególności dla użytkownika końcowego.

  Ścisły sojusz pomiędzy działami R & D, produkcji i sprzedaży sprawia, że maszyny są ciągle udoskonalane do potrzeb chwili i do oferowania nowych funkcji. Dla ELIET jakość maszyn jest najważniejsza. To jest zagwarantowane poprzez stałą kontrolę jakości każdego etapu w procesie produkcji.


  Dzięki zaawansowanej technologii produkcji i automatyce, produkty ELIET zawsze wykonywane są z wielką precyzją. Wysoka jakość gotowych maszyn ELIET jest bezpośrednią konsekwencją wiedzy know-how i doświadczenia zaangażowanych pracowników ELIET. Ponadto każda część wybrana i zastosowana przez ELIET, musi spełniać własne wewnętrzne surowe wymogi jakości. Wybór elastycznej linii montażowej, gdzie każdy pracownik montażu jest zaangażowany w każdy etap produkcji maszyny, zmniejsza ryzyko błędów produkcyjnych. Gwarantuje to, że nie jest to tylko troską klienta końcowego, który jest w efekcie zadowolony z maszyny.


  Eliet, oto kim jestem
  Aby dodać Twojemu ogrodowi trochę indywidualności, potrzebujesz działać z osobowością. Twoją osobowością. Odnajdziesz wiele z siebie w Twojej maszynie ELIET: jakość, efektywność, troska o każdy szczegół i poczucie dokładności. Jak dojrzewasz, stajesz się mądrzejszy i bardziej doświadczony. Maszyny ELIET ewoluują i dojrzewają także. I ich jakość, bezpieczeństwo, i rozwój biorący pod uwagę aspekty środowiskowe, nowsze modele ELIET stają się bardziej wyrafinowane. To czyni maszynę ELIET niezawodnym kompleksowym rozwiązaniem, zapewniającym Ci zadowolenie w ogrodzie dzisiaj i w przyszłości.  ELIET - firma z wizją
  Czy jesteś osobą odpowiedzialną za utrzymanie ogrodu, parku lub lasu ?
  Poszukujesz niezawodnych maszyn, zaprojektowanych z inteligencją i zrozumieniem co znaczy użytkowanie maszyny w warunkach profesjonalnych ?

  Od ponad 20 lat, ELIET jest Waszym partnerem, który pomaga Wam przekształcić naturę w swój własny rajski zakątek.

  Mój ojciec i zarazem założyciel firmy ELIET, Emiel Lietaer jest częścią rodziny, która od ośmiu pokoleń kontynuuje tradycje produkcji wyrobów metalowych począwszy od rzemiosła kowalskiego. Kreatywny duch Emiela, bycie blisko klienta, jego ogromna wiedza na temat materiałów oraz doświadczenie w sprzedaży, były gwarancją wysokiej reputacji firmy, jednego z liderów wśród producentów maszyn do ogrodu.
  Od ponad 20 lat ELIET produkuje solidne i niezawodne maszyny, które pomagają ogrodnikom wydobyć fascynujące piękno natury.

  Koncentrujemy się na trzech obszarach: przetwarzanie odpadów ogrodowych, zakładanie i konserwacja nawierzchni trawiastych, oczyszczanie terenów z liści i śniegu.

  Słuchamy bardzo uważnie takich osób jak Ty. To pozwala nam budować wydajne maszyny, które pokonują Twoje problemy. Robimy maszyny, które mogą "przenosić góry", zbudowane z odpornych na zużycie mocnych części.
  Jak to robimy ?
  Poprzez innowacje i ciągłe stawianie pytań o nowe zastosowania.

  FREDERIC LIETAER
  Prezes Zarządu ELIET EUROPE

Strona główna

O nas

Kontakt

Aktualności
Katalogi pdf

Cenniki

Filmy na YouTube

Nowości

Pokaz pracy

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

KLIPPO

Jak zamówić części ?ZieloneMaszyny® 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl