Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
WYCINANIE DARNI
1 egzemplarz TURFAWAY 600 już u nas !  Zapraszamy do Zapytań odnośnie wycinarki do darni ELIET TURFAWAY 600.
  Na Czerwiec planujemy pierwsze pokazy w akcji.

  ELIET TURFAWAY 600 w akcji na Stadionie Olimpijskim w Monachium

  Test wycinarki ELIET TURFAWAY   Poznaj opinię inżyniera Olafa Thelena z niemieckiego portalu heimwerker-test.de na temat wycinarki ELIET Turfaway 600. Ilustracje z testu wykorzystaliśmy do poniższych wpisów opisujących różne aspekty budowy maszyny.


   PRZECZYTAJ

  Optymalne cięcie darni   Aby odcinać cienką, zwartą darń, nóż znajduje się za gąsienicami. Po odcięciu odcinek darni porusza się swobodnie i maszyna nie naciska go ponownie. Dzięki współosiowemu napędowi mimośrodowemu nóż Turfaway wykonuje poziome ruchy cięcia. Dzięki temu ustawienie głębokości jest stałe, a ryzyko rozerwania darni jest zmniejszone.

  Optymalna przyczepność i uciąg   Najlepiej, aby darń usunąć na wilgotnej powierzchni. W przeciwieństwie do kół, gąsienice mają większy obszar kontaktu z podłożem i zapewniają maksymalną przyczepność i lepszy uciąg.

  Optymalna zwrotność ZeroTurn   Gąsienice są napędzane hydrostatycznie. Prędkość każdej gąsienicy można bezstopniowo kontrolować, dzięki czemu maszyna pracuje płynnie, nawet na zakrętach, a nawet może obracać się wokół własnej osi. Turfaway nadaje się więc do każdego trawnika.

  Optymalna szerokość 2 x 30 cm   Unikalna koncepcja ELIET Turfaway 600 umożliwia usunięcie cienkiej warstwy darni z niezbędną precyzją. W końcu nie chcesz niepotrzebnie zbierać zbyt dużej ilości ziemi. Unikalna gąsienicowa konstrukcja podwozia zapewnia stabilną wycinarkę do darni z optymalną przyczepnością do podłoża i maksymalną łatwością użytkowania. Dzięki zwiększonej przyczepności gąsienic, ELIET Turfaway może ciąć do szerokości 60 cm. To gwarantuje optymalną wydajność.

  Optymalny komfort operacyjny - Nóż   Nóż jest doprowadzany stopą do właściwej głębokości roboczej.

  Optymalny komfort operacyjny - Tłumik drgań uchwytu


   Uchwyty kierowania mają tłumiki drgań dla optymalnej ergonomii użytkowania.

  Optymalny komfort operacyjny - Joystick   Obsługa Turfaway jest dziecinnie prosta. Sprzęgło napędowe i napęd noża są obsługiwane lewą ręką. Prawa ręka steruje maszyną za pomocą centralnie umieszczonego joysticka.

  Optymalny komfort operacyjny - Głębokość robocza   Głębokość roboczą można szybko i łatwo regulować za pomocą dźwigni i przejrzystego schematu.

  -

Katalogi pdf

Cenniki

Strona głównaDEMO ?

KontaktGdzie kupić i serwisować ?Części


Blog - nowościZieloneMaszyny® 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace