Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 

    11.11.2021

Wertykulator ELIET E401 w ogrodzie Pana Leszka w Ołtarzewie


    Pan Leszek wraz z żoną stworzyli piękny, duży ogród z wielką różnorodnością drzew i krzewów, warzywnikiem, szklarnią, kwietnymi rabatami i oczywiście starannie zadbanym trawnikiem. Swoisty klimat tworzą takie dodatki jak kapliczka z rzeźbą Chrystusa Frasobliwego, kolekcje ciekawie wyrzeźbionych przez naturę karp drzew i zabytkowych maszyn rolniczych jak stara sieczkarnia, konna żniwiarka, siewnik, pług oraz beczek przystrojonych gustownie kwiatami. Właściciel jest obok pasji ogrodniczej zapalonym majsterkowiczem i autorem karmników dla ptaków, altany, drewutni oraz rabat podniesionych. Ogród zdobył również uznanie w lokalnym konkursie na najładniejszy ogród w gminie.

    Od ponad 20 lat mamy przyjemność wspomagać Pana Leszka w temacie pielęgnacji trawnika, kosiarką Klippo Compact (od 3 lat już z drugim silnikiem), i do teraz corocznym wypożyczaniem wertykulatora. Trawnik jest dość duży, także rozłożenie zabiegu wertykulacji na kilka dni było celem właściciela aby utrzymać ogród jako źródło przyjemności, a nie katorżniczej pracy. Swoja maszyna pod ręką i do dyspozycji w każdej chwili daje takie poczucie, także decyzja padła na sprawdzony i znany model, który Pan Leszek poznał wypożyczając przez ostatnie lata .

    ELIET E401 to najlepszy wybór do przydomowego użytkowania. Dostępne są różne konfiguracje silników, noży oraz opcje z koszem i bez. WIĘCEJ

Katalogi pdf

Cenniki

Strona główna

Skontaktuj się z namiCzęści

Materiały eksploatacyjneSerwisDEMO DAY

Dni Otwarte


Blog - nowościZieloneMaszyny® 1992-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace