Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
..........DEMO ?..........Strona główna » Oferta maszyn » 

  01.07.2012

Siewnik samobieżny Eliet GZC 1000 - test w Duchnicach

  Dzięki uprzejmości firmy ELIET Europe nv, dysponujemy egzemplarzem pokazowym siewnika samobieżnego ELIET GZC 1000. Jako, że maszyn tego typu praktycznie nie było do tej pory w naszym kraju, serdecznie zachęcamy szczególnie firmy zakładające tereny zielone w mieście, zieleń przydrożną, nawierzchnie sportowe do zapoznania się z tą nową technologią.

  GZC 1000 ze swoją masą ponad 400 kg to prawdziwy "czołg". Jednak myliłby się ten kto pomyślałby, że manewrowanie tą maszyną to katorga. Nic podobnego! Dzięki przekładni hydrostatycznej można poruszać się z dowolną prędkością w zakresie od 0 do 4 km/h do przodu i od 0 do 2 km/h do tyłu. Szczególnie płynne, spokojne ruchy z minimalnymi predkościami można docenić w takich bardziej stresujących sytuacjach jak choćby załadunek i wyładunek z pojazdu lub przyczepy.

  Przy okazji ważna uwaga: przy wjeżdzaniu po najazdach w miejscu mocowania ( konieczne !) najazdów przy tzw przełamaniu, pojawia sie ryzyko zawadzenie zębami brony o podłogę skrzyni, analogicznie jak przy wjeżdźaniu kosiarką samojezdną z nisko podwieszonym agregatem koszącym. Nieocenione są tu obciążniki przodu maszyny (3 x 20 kg), które powodują, że tył ponad 400 kilogramowej maszyny jesteśmy w stanie podnieść jak dziecięcy wózek podczas pokonywania przeszkód. Jak widać na poniższym zdjęciu maszyny z przyczepą, zastosowaliśmy "polski" wariant obciążników, tj. adoptowaliśmy je od ursusowskiej C-360-ki.  Przed użyciem siewnika samobieżnego ELIET GZC 1000 rekomendowane jest przygotowanie starej nawierzchni trawnika/ugoru, glebogryzarką lub poprzez wielokrotne przejazdy ciągnikową broną talerzową.


  Czytaj więcej o cechach i korzyściach zastosowania siewnika GZC 1000Katalogi pdf

Cenniki

Strona głównaTwój DEMO DAY ?

Dni Otwarte

KontaktGdzie kupić i serwisować ?Części


Blog - nowościZieloneMaszyny® 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace