Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
..........DEMO ?..........Strona główna » Oferta maszyn » 
Dmuchawy do liści


  Powiew świeżego wiatru przeleci przez Twój ogród czy park, dzięki dmuchawom do liści ELIET.  Wykorzystane w konstrukcji dmuchaw ELIET BL zjawisko wzrostu prędkości przepływu powietrza Ventury Jet™ działa tak efektywnie, że każde skupisko nawet sklejonych liści może być łatwo odrzucone na bok. Ten wzrost prędkości przepływajacego powietrza wytwarza podciśnienie pod spodem turbiny. W konsekwencji, liście znajdujące się pod wylotem powietrza i poza zakresem wydmuchiwanego powietrza bedą również odrzucone skutecznie na bok.
  Czołowy lub boczny podmuch. Zmiana kierunku wylotu dyszy jest bardzo łatwa.


Dmuchawy ELIET BL


  Dmuchawa Eliet BL 360 jest bardzo zwrotna, lekka i dotrze do najciaśniejszych zakamarków. Specjalna turbina redukuje hałas, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Dzięki uchwytowi antywibracyjnemu, praca z dmuchawą Eliet BL 360 jest prawdziwą przyjemnością.

  Absorbująca hałas okładzina na zewnątrz turbiny dmuchaw BL 450 E pochłania wibracje i redukuje poziom hałasu. Turbina jest zamontowana pod lekkim kątem tak, że podmuch zawsze popchnie opadłe liście do przodu. To zapewni Ci kontrolę uderzenia podmuchu. Dzięki wzrostowi wydajności liście nigdy nie cofają się na oczyszczoną powierzchnię.

  Obejrzyj nasz test dmuchawy BL450E w Parku Skaryszewskim w Warszawie.
Katalogi pdf

Cenniki

Strona głównaTwój DEMO DAY ?

Dni Otwarte

KontaktGdzie kupić i serwisować ?Części


Blog - nowościZieloneMaszyny® 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace