Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
.....Wrzesień - czas na wertykulację, jeśli nie przeprowadziliśmy jej wcześniej !.....Strona główna » Oferta maszyn » 


    03.07.2017

Co może krawędziarka Edge Styler z nożem typu Wedge ?    Duże zainteresowanie krawędziarką oscylacyjną ELIET Edge Styler to wynik jej cech konstrukcyjnych dzięki którym jest bardzo bezpieczna w użyciu oraz jej uniwersalności: od montażu kabla dla robota koszącego, przez wycięcie paska darni przed położeniem przewodów instalacji nawadniającej, do wycięcia paska darni przy krawężniku.

    Do ostatniej funkcji służy nóż typu Wedge, który jest kombinacją noża prostego / pionowego z przyspawaną klinowatą płozą jak w kiju golfowym typu Wedge. Wszędzie tam gdzie trawa ma tendencję do przerastania na nawierzchnie utwardzone takie jak krawężniki czy płyty chodnikowe możemy z powodzeniem używać właśnie tego noża. Miotełka i szufelka pozwolą zebrać odcięty pasek lub kawałki darni.

    WIĘCEJ o nożu.    Materiał zrealizowano dzięki uprzejmości i we współpracy z firmą ogrodniczą DOM I OGRÓD Krzysztof Ogrodniczak z Piastowa.

Strona główna

O nas

Kontakt i FormularzKatalogi pdf

Pokaz pracy

Filmy na YouTube

Cenniki

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

Jak zamówić części ?


Aktualności i Nowości

NewsletterZieleńService_ZieloneMaszyny® 2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace