Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
. . . . . Podsiewacz ELIET DZC 600 po face lifting-u . . . . .
Strona główna » Cenniki maszyn » Maszyny Do Liści  » 
Ssawa kontenerowa do liści ELIET CAMELEON M 450 z rozdrabnianiem


Wirnik stalowy jest odporny na uderzenia drobnych kamieni, puszek do napojów i innych przedmiotów o nieregularnych kształtach. Ponadto, jest odporny na zarysowania, które mogą być spowodowane przez piasek i zanieczyszczenia.

ELIET Cameleon M 360 w akcji: zbieranie liści, skoszonej trawy.

Przestronny pojemnik na liscie i zanieczyszczenia. Idealnie wyważony, na ogumionych kołach wygodny w opróżnianiu zebranych odpadów zielonych.

Przystawka rozdrabniająca na wyposażeniu w modelu M 450 w standardzie

CICHA PRACA. Wykładzina ścienna gumowa redukuje hałas. Ponadto geometria wirnika i obudowy turbiny znacznie zmniejszają hałas. To sprawia, że długa praca będzie przyjemniejsza. WENTYLATOR ALUMINIOWY. Łopatki wirnika wentylatora mają specjalny kształt, który minimalizuje poziom hałasu wentylatora. Ponieważ ten wirnik jest wykonany z lekkiego aluminium, ma to korzystny wpływ na zużycie paliwa przez silnik.

  Cameleon to innowacja firmy ELIET, kombinacja kompaktowego zbieracza liści z opcjonalną przystawką rozdrabniającą (wersja M 450 standard). Maszyna jest idealna dla użytkowników indywidualnych z dużymi podwórzami, gdzie wymagają uprzątnięcia pozostałości ogrodowe, tj.: zbieranie liści, pozostałości po cięciu żywopłotu, przycinaniu kwiatów i innych zadań o podobnej naturze.

  Ponadto często wykorzystywana przez centra hippiczne, które również używają tej maszyny do utrzymania czystości w pomieszczeniach stajni, przydatna dla hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szkół i większych firm czyszczących tereny miejskie w sposób szybki i wydajny.
  Cechy i korzyści
  W celu poprawy ergonomi użytkowania Eliet Cameleon wyposażono w rurę ssącą z ergonomicznym uchwytem z końcówką podpartą na kółkach wahliwych dla maksymalnej wygody.

  Kontener zbiorczy jest możliwie lekki i posiada dobrze miejscowiony środek ciężkości. Używając nożnego drążka jako rygla blokującego, pojemnik może być wyjęty z ramy dla szybkiego i łatwego rozładunku.

  Duże pompowane koła i dyszel ze skrętnymi kołami przednimi, czynią użytkowanie łatwym i lekkim dla każdego użytkownika obsługującego manualnie ten zestaw. Jeśli jest taka potrzeba Cameleon może być zaczepiony do każdego traktora ogrodowego, poprzez standardowy zaczep.
  Automatyczny hamulec postojowy zapewnia, że Cameleon pozostaje bezpieczny i stabilny podczas pracy.

  Kontener zbiorczy może być wypełniony w całości do swojej maksymalnej pojemnośći 700 litrów i odczepiany do szybkiego i wygodnego rozładunku.  Dane techniczne
  Silnik: 9 KM Honda GX 270
  Wymiary zewnętrzne: 1700 x 1000 x 1180 mm
  Kontener na liście DługośćxWysokośćxSzerokość: 1200 x 880 x 690 mm
  Koła: Ø 40 cm
  Frontowe koło obrotowe: Ø 40 cm
  Ciężar: 95 kg
  Pojemność kontenera zbiorczego: 750 l
  Średnica turbiny: Ø 360 mm
  Kanał wylotowy z turbiny do pojemnika: Ø 300 mm
  Rozdrabnianie
  Wąż ssawny: Ø 200 mm o długości 2 m


  Opcja:
  Wąż ssawny Ø 200 mm o dł. 3,5 m  Obejrzyj relację z naszego krótkiego testu zbieracza w terenie
  Instrukcja obsługi


Numer produktu:
8416
Cena brutto:
26273

ZieloneMaszyny® 1992-2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.plZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
produkt