Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
Strona główna » Cenniki maszyn » Wertykulatory  » 
Wertykulator samobieżny ELIET E600 COMPACTOR zbierający


Strzałki ilustrują drogę reszek roślinnych w przestrzeni roboczej maszyny

Solidne ogumione, aluminiowe koła przednie na podwójnych łożyskach kulkowych  ELIET E600 Compactor zapewnia zarówno oszczędność czasu i energi poprzez połączenie dwóch procesów pracy w jednym kroku, oferując profesjonalnym ogrodnikom bardziej efektywne metody pracy, a tym samym obniżenie kosztów operacyjnych i wyższą wydajność podczas tego niedocenianego zabiegu "leczenia trawnika".  Cechy i korzyści
  1. WERTYKULACJA NOŻAMI ELIET TYPU ZAWSZE OSTRE NOŻE™
  Standardowo każdy wertykulator ELIET wyposażony jest w ZAWSZE OSTRE NOŻE™. Dzięki rewolucyjnej technologii opracowanej przez ELIET noże są samoostrzące, co oznacza, że zachowują ostre ostrza w trakcie całego swojego życia. E600 COMPACTOR wyposażony jest w 44 noże typu DCM tj. o większym zagęszczeniu: 1,5 mm grubości ostrza umieszczone w formie spirali na całej szerokości roboczej. Wykonane z materiału twardszego niż zwykłe noże, ostrza Double Cut zachowują ostrość przez co najmniej 100 godzin. Ponadto obracają się w przeciwnym kierunku jazdy, co zwiększa ich wydajność grabienia.

  2. GRABIENIE, ZAGĘSZCZANIE FILCU, ZBIERANIE DO KOSZA
  System nożowy z wbudowanym podajnikiem nie wrzuca resztek roślinnych bezpośrednio do pojemnika, ale zamiast tego odkłada je do leja utworzonego z dwóch przeciwbieżnych przenośników taśmowych.
  Te przeciwbieżne pasy transportują pozostałości roślinne i przesuwają je głębiej w stronę kosza, ugniatając je między sobą. Ta opatentowana technologia i technika zagęszczania wertykulatora E600 stanowi rozwiązanie dla klasycznej wady wertykulatorów jaką jest szybkie zapełnianie się koszy podczas wertykulacji. Wertykulator ELIET E600 posiada kosz od 20 do 30 kg, co odpowiada pracy na odcinku ok. 50 m, tj. znacznie wyższej wydajności niż jakikolwiek inny kolektor, który będzie musiał zostać opróżniony po 10 metrach.  Dane techniczne
  Silnik 9 KM Honda GX270
  Szerokość robocza 592 mm
  Liczba noży 44 DCM™
  Typ noży Zawsze Ostre Noże™
  Głębokość pracy regulacja bezstopniowa
  Napęd samobieżny na tylny walec o średnicy Ø 100 mm
  Kosz na resztki roślinne blaszany 95 l

  GABARYTY
  Wymiary (Dł x Szer x Wys ) 1250 x 750 x 900 mm
  Ciężar 135 kg  Ulotka PL

  E600 COMPACTOR wertykulator specjalny zbierający (1,2Mb)

  PIENIĄDZE LEŻĄ W TRAWIE !
  JAK JE POZBIERAĆ ?
  ELIET E600 COMPACTOR
  WERTYKULUJ 3 RAZY BARDZIEJ EFEKTYWNIE !


  Wertykulacja stała się powszechnym i naturalnym sposobem pielęgnacji trawnika. Nasz obecny klimat powoduje, że wiosną mech rozwija się bardzo szybko, czego wynikiem jest „przyduszanie” trawnika. Wertykulacja jest szybkim i efektywnym sposobem na usunięcie większości mchu i innych chwastów z trawnika i daje trawie miejsce na wzrost i stworzenie gęstej, zdrowej darni.

  Niektóre wertykulatory wyposażone są w kosze do zbierania wygrabionego mchu i resztek roślinnych. Ale ponieważ mech posiada przestronną i obszerną strukturę, kosze zapełniają się praktycznie natychmiast i muszą być opróżniane co każde 10 metrów. Taka metoda wertykulacji "stop and go" jest irytująca i dlatego też kosz często nie jest używany, pozostawiając problem zbierania nierozwiązanym.

  ELIET oferuje rozwiązanie typu „wszystko w jednym” w swoim wertykulatorze E600 COMPACTOR. Ten wertykulator nie tylko usuwa mech i filc z trawnika, ale również gromadzi i zagęszcza go w jednostce zbieracza - wszystko w jednym i tym samym procesie/przejściu. ELIET E600 COMPACTOR to prawdziwa rewolucja dla profesjonalnych ogrodników, greenkiperów - zamieniając czasochłonne i uciążliwe procedury wertykulacji w proces prosty i szybki - doskonale nadaje się więc do uzyskania wzrostu zysków na wiosnę.


  Za tą innowację firma ELIET została uhonorowana prestiżową Złotą Nagrodą "Golden Buxus" na Targach Agribex w Brukseli w roku 2011.
  3x OSZCZĘDNOŚĆ CZASU JEDNĄ MASZYNĄ
  Wiosną, ogrodnicy mają pełne ręce roboty doprowadzając do ładu ogrody swoich klientów po okresie zimy. Bardzo czasochłonna wertykulacja stanowi znaczną część ich działalności wiosną. Co gorsza, nieprzewidywalna pogoda sprawia, że staje się to rzeczywistym wyzwaniem, aby wykonać wszystkie te prace w tej ograniczonej przestrzeni czasu.

  Korzystanie z wertykulatora E600 COMPACTOR zapewnia co najmniej trzy główne oszczędności czasu. Nie tylko maszyna przyspiesza proces, ale również wykonuje go bardziej dokładnie i efektywnie. Jako profesjonalny ogrodnik możesz w ten sposób zaoszczędzić co najmniej 50% czasu, który można teraz poświęcić na doskonalenie planowania i obsługę innych klientów.

  1. Główną zaletą E600 COMPACTORa jest jego wymuszone zbieranie. Tradycyjna metoda wertykulacji wymaga co najmniej dwóch zabiegów: najpierw, mech i filc musi być wygrabiony z trawnika, i później musi to być dokładnie zebrane. ELIET E600 COMPACTOR łączy te dwa kroki w jeden, co skraca czas całego procesu o 50%!

  2. System nożowy E600 COMPACTORa składa się z 44 ostrzy typu DM™ podwójnie zagęszczonych tj. umieszczonych bardzo blisko siebie w odstępach 15mm. Zapewnia to intensywne wygrabianie podczas każdego przebiegu, tj. wygrabienie maksymalnej ilości mchu. Wydajność wygrabiania jest jeszcze większa dzięki wstecznym obrotom noży. Maszyna jest również wyposażona w samoostrzące, Zawsze Ostre Noże™, zapewniające maksymalną sprawność przez cały czas. Ponadto, napęd kół w tym wertykulatorze zapewnia stałą prędkość jazdy - co jest mniej męczące dla operatora i dodatkowo oszczędza czas!
  Wyższa wydajność w krótszym czasie = E600 COMPACTOR

  3. Unikalny system zbierania w tej kompaktowej maszynie zbiera mech do kosza. Ostrza odrzucają mech do systemu transportu złożonego z napędzanych rolek. Wygrabione cząstki gleby przechodząc przez rolki spadają z powrotem na ziemię. Przed znalezieniem się w koszu, mech jest ściskany i sprasowany między dwoma przeciwbieżnymi walcami, co pozwala operatorowi na pracę na większej powierzchni przed pojawieniem się konieczności jego opróżnienia. Mniej bezproduktywnych chwil spędzonych na opróżnianie kosza - to kolejna cecha COMPACTORA oszczędzająca czas!"  GWARANCJA ZIELONEGO TRAWNIKA
  Wertykulacja jest idealną metodą przygotowania trawnika do dosiewu nasion. I nie tylko ten dodatkowy proces zapewnia czystą nawierzchnię trawnika, to również ma odmładzający i odświeżający efekt gwarantujący uzyskanie wspaniałego zielonego trawnika.


  Filmy

Numer produktu:
7844
Cena brutto:
26015

Katalogi pdf

Cenniki

Strona główna

Skontaktuj się z namiCzęści

Materiały eksploatacyjneSerwisDEMO DAY

Dni Otwarte


Blog - nowościZieloneMaszyny® 1992-2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
produkt