Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
Strona główna » Cenniki maszyn » ELIET wertykulatory - cennik » 
NOWOŚĆ ! Wertykulator samobieżny ELIET C550ZR COLLECTOR  Wertykulacja to duża praca. Oczywiście ogrodnik chce usunąć większość mchu i filcu z trawnika. Jednak na ironię to kreuje jeszcze więcej prac porządkowych, co jest mniej atrakcyjną stroną tej pracy. Ale teraz jest na to rozwiązanie. ELIET, belgijski producent wertykulatorów do trawników z ponad 35-letnim doświadczeniem, wprowadza tej wiosny na rynek Collectora C550 ZR.

  Eliet podnosi poprzeczkę dzięki Collectorowi C550 ZR

  Od kilku lat firma ELIET była coraz bardziej zainteresowana profesjonalnym wertykulatorem z napędem samobieżnym. Jako wiodąca marka, ELIET chce ustanowić nowy standard na poziomie maszyn napowietrzających. Dlatego ELIET wraz ze swoim zespołem inżynierów opracował C550ZR.


  Wygrabiaj i idź do przodu

  C550 ma szczególnie nową funkcję: zbiera zgrabiony filc i przesuwa go do boku maszyny, więc odkłada go na poboczu ścieżki. W nazwie tej maszyny od razu widać, że klasyczne „E” zostało zamienione na „C”. „C” odnosi się do „kolektora”, który zbiera filc i mech. Filc przesuwa się do boku za pomocą świdra. Dzięki tej unikalnej funkcji Eliet znajduje rozwiązanie na jedną z największych irytacji, jakich doświadczasz podczas wertykulacji, a mianowicie oczyszczenie trawnika z filcu. Trzymając się właściwego wzoru jazdy, filc z każdego pasa trawnika o szerokości 1 m można ładnie połączyć na jednym pasie, który można łatwo zgrabić. Oszczędza to dużo czasu.


  Wyższa wydajność wygrabiania

  C550ZR nie ma napędzanych kół, ale porusza się dzięki napędowi gumowanego wałka tylnego. Znajdujemy również ten wałek w podsiewaczu DZC600. Ponieważ ta maszyna jest samobieżna, dzięki temu wał nożowy może obracać się przeciwbieżnie. W rezultacie ten ELIET C550ZR ma jeszcze wyższą wydajność zgrabiania w porównaniu z tradycyjnymi maszynami napowietrzającymi. Eliet postanowiła wyposażyć maszynę w bardzo cienkie ostrza, które są porównywalne z ostrzami DCM, które są również montowane co 15 mm. To znowu daje gwarancję doskonałych wyników wertykulacji.

  Przy regulacji głębokości zastosowano znaną bezstopniową regulację z obecnych modeli. Łatwość obsługa maszyny mówi sama za siebie, a dla maksymalizacji komfortu użytkowania uchwyt ma regulowaną wysokość. Podczas opracowywania tego modelu C550ZR podjęto dodatkowe wysiłki, aby utrzymać poziom wibracji na jak najniższym poziomie. Ponieważ C550 pracuje na rolce, powierzchnia trawnika jest ponownie wałowana, dzięki czemu nierówności są wyrównane po zimie, co stanowi dodatkową zaletę.


  Lepszy efekt

  C550ZR ma szerokość roboczą 55 cm i jest napędzany silnikiem Honda GX200 o mocy 6,5 KM. Ten nowy C550ZR będzie dostępny wiosną 2019 roku.


  50% oszczędność czasu podczas czyszczenia trawnika

  Filc zbiera się na wąskim pasku.
  Szerokość robocza 55 cm ogranicza liczbę pasków roboczych.
  Samobieżna maszyna osiąga prędkość roboczą 2,5 km / h.


  Samoostrzące się Zawsze Ostre Noże™ w wersji stałego ostrza

  Noże obracają się „pod prąd” i wygrabiają więcej filce z trawnika.
  Ostrza stałe co 15 mm, co zapewnia maksymalne czyszczenie trawnika.
  Ostrza nigdy nie tracą przyczepności.
  Ultracienkie ostrza powodują minimalne uszkodzenia w celu szybkiej regeneracji trawnika.


  Wyższy komfort

  Napęd jazdy minimalizuje wysiłek operatora.
  Uchwyt z regulacją wysokości i tłumieniem drgań.
  Gumowany wałek pozostawia estetyczny wzór w "angielskie" paski.
  Małe nierówności gleby są wygładzone.
  Brak odrzutu odpadu na stopy operatora.

Numer produktu:
7795
Cena brutto:
16024


Strona główna

O nas

Kontakt

Aktualności
Katalogi pdf

Cenniki

Filmy na YouTube

Nowości

Pokaz pracy

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

Jak zamówić części ?ZieloneMaszyny® 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl