Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
Wyprzedaż części ze "starej" oferty

Zapytania o dostępność i cenę wyłącznie przez FORMULARZ KONTAKTOWY !

  UWAGA ! W zakresie części do niżej wymienionych marek ze "starej" oferty bardzo prosimy kierować Zapytania o dostępność i cenę wyłącznie poprzez formularz kontaktowy.

  Nie udzielamy tych informacji telefonicznie ! Będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej sugestii i nie blokowanie linii telefonicznej przeznaczonej do obsługi naszej bieżącej działalności.W zakresie wyprzedawanych części odpowiadamy w ciągu 7 dni roboczych

  UWAGA ! Odpowiadamy emailowo na Zapytania o dostępność i cenę wyłącznie do części występujących w poniższych listach. Deklarujemy w miarę możliwości bieżącą aktualizację listy/cennika aby uniknąć niepotrzebnych, bezowocnych Zapytań.
  Staramy się odpowiedzieć na Zapytanie w ciągu kilku dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość jeśli okres oczekiwania na odpowiedź nie będzie dla Państwa satysfakcjonujący.

Wyprzedaż końcówek magazynowych oryginalnych części zamiennych do kosiarek Klippo, Klippo LawnMaster i traktorków KlippoTrac/Countax/, LandRider, Orec

  02-01-2020

  Jak Państwa informowaliśmy kilka lat wcześniej, ze względu na zakończenie współpracy z producentami tego sprzętu możliwość zaopatrzenia się w części zamienne będzie w naszej firmie sukcesywnie malała.


  Bardzo wielu z Państwa pozytywnie odpowiedziało na nasz apel o zakupy na zapas i dokonało w ostatnich latach większych zakupów części. W tym miejscu dziękujemy Państwu za tę współpracę ! Ci wszyscy, którzy z jakichś przyczyn nie zrobili takich zapasów mają jeszcze w naszej firmie możliwość ich uzupełnienia.

  Obecnie oferujemy jeszcze Państwu zakup końcówek magazynowych oryginalnych części zamiennych.

  Po wyczerpaniu zapasów w danym asortymencie oferta nie będzie kontynuowana.


  Bardzo prosimy o przemyślane zakupy to unikniemy niepotrzebnych start czasu i zwrotów. Prosimy o wzięcie pod uwagę faktu, że poziom proponowanych cen części asortymentu może nie być konkurencyjny z innymi ofertami na rynku, ponieważ nie jesteśmy tu w bieżących strukturach dystrybucyjnych omawianych marek.
Części do kosiarek Klippo

Części do traktorków KlippoTrac/Countax

Części do kosiarek i glebogryzarki OREC


Katalogi pdf

Cenniki

Strona głównaTwój DEMO DAY

Dni Otwarte 2022

KontaktGdzie kupić i serwisować ?Części


Blog - nowościZieloneMaszyny® 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Telefon 22 723 63 85 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl
systemy_tnace