Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
Nowości

  11.04.2019

Nowy wertykulator samobieżny ELIET C550 ZR Collector  Wertykulacja to duża praca. Oczywiście ogrodnik chce usunąć większość mchu i filcu z trawnika. Jednak na ironię to kreuje jeszcze więcej prac porządkowych, co jest mniej atrakcyjną stroną tej pracy. Ale teraz jest na to rozwiązanie. ELIET, belgijski producent wertykulatorów do trawników z ponad 35-letnim doświadczeniem, wprowadza tej wiosny na rynek Collectora C550 ZR.

  WIĘCEJ

  15.11.2018

Odchwaszczarka chodnikowa ERCO EWB-35HO-03  Ekologiczne rozwiązanie dla firm komunalanych pozwalające uniknąć stosowania środków chemicznych. Maszyna do odchwaszczania mechanicznego nawierzchni utwardzonych z kostki brukowej, betonowej, granitowej, itp. Szybko i łatwo usunie niepożądaną roślinność i zanieczyszczenia gromadzące się w szczelinach między kostką, krawężnikiem, itp.

  WIĘCEJ

  05.11.2018

Wycinarka do darni ELIET TURFAWAY 600  Na targach GaLaBau 2018 w Norymberdze (Niemcy) ELIET zaprezentował wycinarkę do darni o szerokości roboczej 60 cm (!).
  Tradycji stało sie zadość i kolejne urządzenie ELIET otrzymało medal tych prestiżowych targów w zakresie innowacji.
  W październiku również w tej samej kategorii wycinarka otrzymała wyróżnienie na targach SALTEX 2018 odbywających corocznie się w Birmingham (Wielkia Brytania).

  Wycinarka wejdzie do produkcji w kwietniu 2019 roku. WIĘCEJ

  15.05.2018

Testy siewników DZC600 i GZC750/1000  Test siewnika GZC 750 / 1000

  Test podsiewacza DZC 600

  15.03.2018

Premiera nowej wersji rozdrabniacza MEGA PROF
  Po 5 latach absencji na rynku wraca ELIET MEGA PROF. Wyposażony będzie w 33 konny silnik Kubota Turbo Diesel lub 37 konny silnik benzynowy B&S Vanguard EFI, na podwoziu przyczepy do 750 kg. W dystrybucji dostępny będzie w czerwcu, na początek w krajach Europy zachodniej. Maksymalna średnica gałęzi do 16 cm. Wyposażony we wszystkie technologiczne gadżety ELIETa jak ABM PRO, Axelero, ECOEYE. WIĘCEJ.

  20.05.2017

Testujemy Edge Styler Plus - mechanicznego geodetę czyli roboty do ... roboty  Trawa rośnie jak szalona więc kosiarki w pełnej gotowości. Od kilku lat coraz popularniejsze stają się roboty koszące oferowane przez wiele firm naszej branży. Dla sprzedawców takich maszyn mamy niezawodnego pomocnika, który profesjonalnie położy kabel pod darnią na głębokości ok. 5 cm.

  WIĘCEJ

Nowa wersja rozdrabniacza mobilnego SUPER PROF

  Na spotkaniu z okazji 20 urodzin rozdrabniacza SUPER PROF 2000, firma ELIET zaprezentowała najnowszą wersję z górnym wylotem zrębków. Dostępne będą wersje na kołach, na gąsienicach, oraz na podwoziu przyczepy samochodowej.

  WIĘCEJ

Nowy rozdrabniacz Maestro już na wiosnę 2017  Zapowiadany wcześniej całkiem zmodernizowany model Maestro pojawi się już wkrótce w dwóch wersjach: City i Country.
  Wersja City zastąpi wcześniej produkowany model Primo i rekomendowana jest do użytku w małym ogrodzie w mieście. Wersja Country przeznaczona jest do trochę wiekszych ogrodów poza miastem. W stosunku do wcześniejszych modeli zastosowano: polimerowe ściany komory rozdrabniania dla uzyskania większej wydajności, szerszy i dłuższy o 5 cm otwór załadowczy, możliwość demontażu (bez narzędzi) leja załadowawczego co ułatwia przechowywanie, dodatkowe uchwyty ułatwiające przemieszczanie na kołach, dodatkowy fartuch zabezpieczający w kanale załadowczym. Wysokość wersji City jest bardziej przyjazna dla kobiet. Obie wersje dostępne będą również z silnikiem elektrycznym.

  WIĘCEJ o Maestro City
  WIĘCEJ o Maestro Country

  14.10.2016

Testujemy dmuchawę do liści ELIET BL450E  Przy pięknym słońcu i po chłodnej nocy (przymrozek) w praskim Parku Skaryszewskim mieliśmy okazję przetestować dmuchawę do lisci ELIET BL450E. Test wykonaliśmy na obsypanym świeżo opadłymi liśćmi placyku siłowni plenerowej z nawierzchnią mieszaną: żwirową, trawiastą i brukową.

  Czytaj więcej.

  15.07.2016

Testujemy podsiewacz ELIET DZC600 czyli naprawiamy murawę piłkarską  W lipcu piłkarze ligowi są na urlopach, więc to dobry moment na renowację najbardziej wyeksploatowanych fragmentów murawy piłkarskiej.


  Czytaj więcej

Kolejna prestiżowa nagroda dla podsiewacza ELIET DZC 600 na GALABAU Nurnberg 2014
  Podsiewacz Eliet DZC 600 został laureatem nagrody dla produktu innowacyjnego "Innovationspreis" na tegorocznej edycji targów sprzętu ogrodniczego GaLaBau Fair w Norymberdze, Niemcy. Gratulacje dla inżynierów z działu BR!

  Czytaj więcej.

ELIET zapowiada na grudzień premierę nowej wersji
rozdrabniacza ELIET Prof 5 B na przyczepce jednoosiowej!  Tu znajdziesz więcej informacji o tym nowym produkcie.

4S - Nowa generacja rozdrabniaczy ELIET na 4 pory roku

  Niezależnie od pory roku, niezależnie od rodzaju odpadów, niezależnie od ich stopnia wilgotności
  zawsze poradzisz sobie z rozdrabnieniem materiału, na bezcenne zrębki do kompostowania lub ściółkowania.

  Czytaj więcej


ELIET SUPER PROF 2000 - to już 20 lat !  Jubileuszowa, limitowana seria 40 sztuk SuperProfa 2000 oferowana jest w kolorze srebrnym.

  20 lat na rynku ! 20 lat doświadczeń.
  Ponad 5000 zadowolonych klientów w ponad 30 krajach świata !
  65 000 000 m sześciennych przerobionych odpadów ogrodowych !

  Ten charakterystyczny w całej gamie ELIET rozdrabniacz, był pierwszym na świecie z własnym napędem kół,
  za co został nagrodzony w 1994 roku nagrodą dla Innowacji na Targach AGRIBEX 1994.
  Teraz, 20 lat później ta koncepcja jest wciąż współczesna i nowoczesna.

  Czytaj więcej o 20 urodzinach SuperProf 2000.

  25.09.2014

Testujemy zbieracz do liści firmy ELIET  Podczas Dni Otwartych 2014 mieliśmy okazję przetestować zbieracz do liści, siana, itp firmy ELIET model Cameleon M. Test wykonaliśmy przed nastaniem jesieni toteż jako materiału użyliśmy siana z koszenia łąki.


  Czytaj więcej.

  05.02.2013

Testujemy odśnieżarkę profesjonalną ELIET Snowbob
  Dzięki uprzejmości firmy ELIET Europe nv, korzystając z dobrodziejstwa aury wykonaliśmy test egzemplarza pokazowego profesjonalnej odśnieżarki gąsienicowej ELIET Snowbob 8014T, na naszym terenie pokazowym przykrytym 25 cm warstwą śniegu. Oczywiście taka ilość białego puchu nie stanowiła większego wyzwania dla tej maszyny, stąd nie zaprezentowała ona pełni swoich możliwości, jednakże pewne cechy eksploatacyjne można było zaprezentować.
  Zapraszamy do zapoznania się z materiałem na YouTube.

  01.05.2012

Testujemy podsiewacza ELIET DZC 550 do dosiewu wgłębnego  Dzięki uprzejmości firmy ELIET Europe nv, dysponujemy egzemplarzem pokazowym podsiewacza samobieżnego ELIET DZC 550. Jako, że maszyn tego typu praktycznie nie było do tej pory w naszym kraju, serdecznie zachęcamy szczególnie firmy pielęgnujące murawy boisk piłkarskich bądź inne trawiaste nawierzchnie sportowe lub jakościowe do zapoznania się z tą nową technologią renowacji. Zabieg ten jest alternatywą dla kosztownych, okresowych, kompleksowych wymian darni ze względu na utratę jej walorów użytkowych.

  Obejrzyj zdjęcia z testu

  01.07.2012

Testujemy siewnik samobieżny z broną wibracyjną ELIET GZC 1000

  Dzięki uprzejmości firmy ELIET Europe nv, dysponujemy egzemplarzem pokazowym siewnika samobieżnego ELIET GZC 1000. Jako, że maszyn tego typu praktycznie nie było do tej pory w naszym kraju, serdecznie zachęcamy szczególnie firmy zakładające tereny zielone w mieście, zieleń przydrożną, nawierzchnie sportowe do zapoznania się z tą nową technologią.

  Obejrzyj zdjęcia z testu GZC 1000 w Duchnicach.

  16.06.2012

Testujemy rozdrabniacze profesjonalne ELIET SUPER PROF 2000 i Minor  Szanujmy materię organiczną wytworzoną przez nasze ogrody. Nie wyrzucajmy i nie spalajmy jej w ognisku!
  W postaci rozdrobnionej wykorzystajmy ją do ściółkowania lub na kompost.

  Fotorelacja z testu i pokazu Minora i Super Profa 2000

  05.08.2012

Wśród rozdrabniaczy elektrycznych ELIET NEO zrębkuje najdrobniej !  Porównaj jakość rozdrabniania gałęzi w elektrycznych rozdrabniaczach dostępnych na polskim rynku.
  Drobniejsze zrębki to lepsze, szybsze kompostowanie.

  Czytaj więcej

  12.12.2013

ELIET NEO liderem w swojej klasie. Test rozdrabniaczy elektrycznych.  W teście przydomowych rozdrabniaczy elektrycznych, o mocy w zakresie 2300-2500W, wg fińskiego magazynu branży DIY Suomela.fi zwycięzcą rywalizacji został znajdujący się w naszej ofercie najmniejszy rozdrabniacz ELIET NEO z wynikiem 8,1 pkt.

  Czytaj więcej.

ELIET NEO - przykład umiejętnego połączenia
atrakcyjnego designu i funkcjonalności

  Design rozdrabniacza elektrycznego ELIET NEO jest wysoko oceniany w kręgach profesjonalistów zajmujących się wzornictwem przemysłowym. Polecamy zapoznać się z relacją z Wystawy w Sali wystawowej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie w "Rzeczpospolitej". Jeszcze więcej na ten temat w materiale zaprezentowanym na witrynie autorskiego Biura Projektowego "PiliPili".

  NEO jest laureatem prestiżowych europejskich nagród w zakresie wzornictwa przemysłowego: IF DESIGN 2010, DME AWARD Design Management Europe 2008, Design at Work 2008.

  Poznaj dane techniczne, cechy i korzyści użytkowania przydomowego rozdrabniacza ogrodowego ELIET NEO.

  01.10.2009

Rozdrabniacz profesjonalny ELIET Major najlepszy w swojej klasie wg magazynu MOTORIST
  Znany niemiecki magazyn branżowy "MOTORIST" zorganizował test rozdrabniaczy do odpadów ogrodowych z silnikiem benzynowym, z maksymalną średnicą rozdrabnianych gałęzi w zakresie od 35 do 80 mm. W grupie 5 maszyn różnych producentów, Eliet Major został wybrany jako zwycięzca.

  Czytaj więcej.

Wertykulatory produkcji firmy ELIET od wielu lat w Polsce  Po lewej pomarańczowy wertykulator będący aktualnie w ofercie ELIET E 401 FM BS z silnikiem Briggs&Stratton OHV serii 550, obok po prawej jego poprzednik w kolorze czerwonym pod marką KLIPPO PRO V 400 z silnikiem Honda GC. Jak widać podobieństwo nie do ukrycia, bez zmian charakterystyczna gumowa osłona tylnego wyrzutu z przetłoczeniem logo ELIET.

  Czytaj więcej o współpracy firm KLIPPO i ELIET oraz obejrzyj maszyny produkowane w Belgii w czerwonym kolorze pod marką KLIPPO, sprzedawane w latach 1995 - 2010 przez firmę ZieleńService.

Rozdrabniacze KLIPPO Kvarn PRO rodem z Belgii (ELIET)
  W roku 2002 do oferty KLIPPO weszły rozdrabniacze do gałęzi i odpadów ogrodowych. Projekt realizowany był we współpracy z belgijskim producentem firmą ELIET.

  Czytaj więcej.

  15.05.2005

Test kosiarki wrzecionowej Klippo LawnMaster na przerośniętym i nieco zaniedbanym greenie
  W rozmowach z naszymi klientami zainteresowanymi nabyciem kosiarki wrzecionowej LawnMaster, aby podkreślić różnicę w zastosowaniu z klasycznymi kosiarkami rotacyjnymi, często posługujemy się stwierdzeniem, że "kosiarka wrzecionowa nie służy do koszenia, lecz do strzyżenia" albo, że "kosiarki rotacyjne koszą w centymetrach, a kosiarki wrzecionowe w milimetrach".

  Aby przekonać się na własne oczy jak to jest z tą wrzecionówką wykonaliśmy test (wersji 500 RR) na naszym nieco zarośniętym greenie w Duchnicach. Efekty testu prosimy obejrzeć w fotogalerii.Strona główna

O nas

Kontakt

Aktualności
Katalogi pdf

Cenniki

Filmy na YouTube

Nowości

Pokaz pracy

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

KLIPPO

Jak zamówić części ?ZieloneMaszyny® 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl