Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 
Archiwum aktualności  Zapraszamy do lektury starszych wpisów, które wiele nie straciły na aktualności, a mogą stać się dla Państwa źródłem nowych inspiracji.

  Zimowa Akademia ELIET - Rozdrabniacze; W temacie nazewnictwa; Uważaj z tą siekierą Eugeniuszu !...; Nowy rozdrabniacz Maestro już na wiosnę 2017; Nowe życie i energia z kompostu: metoda Jean Pain; Co ma rozdrabniacz do... wiatraka w Londerzeel (Belgia) ?; Nasza oferta na Targach GREENDAYS 2017 w podwarszawskim Nadarzynie; Pierwsza edycja GREENDAYS 2017 zakończona sukcesem; Najnowszy model ELIET Super Prof MAX dla GARGAS ROŚLINY; Wertykulator ELIET E450 w ŚWIECIE ROŚLIN; Roboty do ... roboty; Kosić ? ...nie kosić ?; Podsiew murawy piłkarskiej w Holandii; Co może krawędziarka Edge Styler z nożem typu Wedge ?; Renowacja pól bramkowych murawy piłkarskiej MOSiR w Piastowie; Wakacyjna uczta dla zmysłów w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy cz. 1; Wakacyjna uczta dla zmysłów w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy cz. 2; Wrzesień - ostatni najlepszy moment na wertykulację; Zobacz co w trawie piszczy; Fabryka ziemi; Światowy Dzień Gleby; ELIET na Agribex 2017 w Brukseli; Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2018 !

  Szkolenie ELIET dla profesjonalistów; ELIET rośnie w siłę !; Francuscy "greenkeeperzy" o LawnMaster Golf; LawnMaster Classic 2016; Podsiewaj trawniki jak Nico Waegebaert z firmy "Ogrody Waegebaert"; Pierwszy egzemplarz podsiewacza DZC600 w Warszawie !; Co ma piernik do wiatraka ?; ELIET DZC600 w lipcu czyli naprawiamy murawę piłkarską; Dziękujemy BARENBRUG !; Jesień w parku; Testujemy dmuchawę do liści ELIET BL450E; TECH-BUD Klimontów - diler marki ELIET w Małopolsce; Dmuchawy z piekła rodem ?; Z szacunku do środowiska naturalnego i użytkownika; SIMPOL promuje urządzenia do zakładania i renowacji trawników marki ELIET w Łodzi; Hej kolęda, kolęda !...

  Nowa wersja rozdrabniacza mobilnego SUPER PROF; Rozdrabniacze ELIET - Tools Not Toys !!!; Wiosna ... produkcja idzie pełną parą; Trochę śmieszno, trochę straszno...; Dlaczego Zawsze Ostre Noże™ ELIET są zawsze ostre ?; Pokaz rozdrabniacza ELIET Minor na Wydziale Ogrodniczym SGGW; Turniej golfowy LawnMaster Classic 2015; Rozdrabniacz ELIET Major 4S będzie pracował w szkółce bylinowej SGGW; Produkty ELIET na targach międzynarodowych; W Raciborzu będzie jeszcze bardziej zielono...; EdgeStyler Pro PLUS gościnnie na spotkaniu dealerów robotów koszących; Wertykulator i glebogryzarka dla firmy "3 KLONY" z Rybnika.

  ELIET SUPER PROF 2000 - to już 20 lat !; Turniej golfowy LawnMaster Classic 2014, Nowa Zelandia; Pasy na Twoim trawniku - pielęgnacja sposobem LawnMastera; Dni Otwarte ZieloneMaszyny 2014; Kolejna prestiżowa nagroda dla podsiewacza DZC 600 na GALABAU Nurnberg 2014; 4S - Nowa generacja rozdrabniaczy ELIET na 4 pory roku; Zielono mi...Minor; Zbieracz kontenerowy liści ELIET Cameleon M - opis zmian konstrukcyjnych; ELIET Minor 4S ... w drugoplanowej roli na deskach teatru; Jesienne maszyny; 30 lat wertykulatorów ELIET na rynku europejskim; Przygotuj się do wiosennej renowacji trawnika z ELIET; Major 4S kontra Zombie.

  Informacja dotycząca traktorów ogrodowych KlippoTrac / Countax; Zima ze Snowbobem; ZieloneMaszyny w akcji; Turniej golfowy LawnMaster Classic 2013 na polu Manawatu Golf Club, Nowa Zelandia; Obejrzyj filmy z kosiarkami wrzecionowymi LawnMaster w akcji; Gwarancja Zielonego Trawnika firmy ELIET; Pokaz GZC1000 dla firmy KALINA z Elbląga zakończony transakcją; Dni Otwarte ZieloneMaszyny 2013; Wrzesień - ostatni najlepszy moment na wertykulację; Lider wśród maszyn dla wypożyczalni sprzętu ogrodniczego; ELIET zapowiada na grudzień premierę nowej wersji rozdrabniacza ELIET Prof 5 B na przyczepce jednoosiowej!; ELIET NEO - przykład umiejętnego połączenia atrakcyjnego designu i funkcjonalności; Podsiewacz ELIET DZC 600 - złoty medalista na targach Agribex 2013 w Brukseli.

  Lawnmaster - model 660 Sport na murawie piłkarskiej; Czas na porządki i recykling w ogrodzie i parku - pokazy pracy rozdrabniaczy profesjonalnych; Oferta ELIET na targach Zieleń To Życie 2012 w Warszawie; Nowy rozdrabniacz PROF 5 na Galabau 2012 Nurnberg.

  Informacja dotycząca kosiarek KLIPPO; O firmie Steelfort i marce LawnMaster; Oryginalne części zamienne do kosiarek wrzecionowych LawnMaster / Klippo LawnMaster; Oferta maszyn ogrodowych ELIET; Wertykulatory produkcji firmy ELIET od wielu lat w Polsce; Wystawa Zieleń to Życie 2011; Jesień z ELIET-em; Zima z ELIET-em.

  Test kosiarki wrzecionowej Klippo LawnMaster na przerośniętym i nieco zaniedbanym greenie; Klippo LawnMaster - anatomia kosiarki wrzecionowej (inaczej zwanej bębnowej lub cylindrycznej)

Strona główna

O nas

Kontakt

Aktualności

Nowości
Rozdrabniacze

Siewniki z broną aktywną

Podsiewacz

Wertykulatory

Krawędziarki

Krawędziarka oscylacyjna

Maszyna do układania kabla

Rozsiewacz nawozów

Dmuchawy i ssawy do liści

Odśnieżarki

Odchwaszczarka chodnikowa
Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

KLIPPO

ZieloneMaszyny® 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl