Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo


Strona główna » Oferta maszyn » 
Testujemy nowości


  Firma ZieleńService_ZieloneMaszyny® ma ambicję promować innowacyjne produkty.
  Nasza filozofia w działaniu to raczej być pionierem niż naśladowcą.

  Aby rekomendowane przez nas maszyny przybliżyć naszym potencjalnym odbiorcom, zachęcamy do zapoznania się z naszymi testami niektórych nowych maszyn. Mamy nadzieję, że wyniki testów poszerzą Państwa wiedzę i zainspirują do nowych pomysłów i zastosowań.

  Prezentujemy ponadto testy maszyn z naszej oferty przeprowadzane przez redakcje specjalistycznych magazynów europejskich dla sektora ogrodniczego.  14.10.2016

Testujemy dmuchawę do liści ELIET BL450E  Przy pięknym słońcu i po chłodnej nocy (przymrozek) w praskim Parku Skaryszewskim mieliśmy okazję przetestować dmuchawę do lisci ELIET BL450E. Test wykonaliśmy na obsypanym świeżo opadłymi liśćmi placyku siłowni plenerowej z nawierzchnią mieszaną: żwirową, trawiastą i brukową.

  Czytaj więcej.
  15.07.2016

Testujemy podsiewacz ELIET DZC600 czyli naprawiamy murawę piłkarską  W lipcu piłkarze ligowi są na urlopach, więc to dobry moment na renowację najbardziej wyeksploatowanych fragmentów murawy piłkarskiej.


  Czytaj więcej
  30.05.2015

Krawędziarki do darni produkcji firmy ELIET  Po lewej krawędziarka rotacyjna KS300PRO, obok po prawej krawędziarka oscylacyjna EdgeStyler PRO

  Obie maszyny wyposażono w taki sam silnik Honda GX 120 o mocy 4 KM i obie przeznaczone są do firm pielegnujących trawniki oraz dealerów prowadzących wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego. Cenowo EdgeStyler PRO jest dwa razy droższy niż KS300PRO w wersji GX120. Różnica w cenie oddaje różnicę w zawartości technicznej maszyny, komforcie i bezpieczeństwie obsługi, możliwościach i dodatkowych zastosowaniach.

  Czytaj więcej

  25.09.2014

Testujemy zbieracz do liści firmy ELIET  Podczas Dni Otwartych 2014 mieliśmy okazję przetestować zbieracz do liści, siana, itp firmy ELIET model Cameleon M. Test wykonaliśmy przed nastaniem jesieni toteż jako materiału użyliśmy siana z koszenia łąki.


  Czytaj więcej.
  05.02.2013

Zima ze Snowbobem
  Dzięki uprzejmości firmy ELIET Europe nv, korzystając z dobrodziejstwa aury wykonaliśmy test egzemplarza pokazowego profesjonalnej odśnieżarki gąsienicowej ELIET Snowbob 8014T, na naszym terenie pokazowym przykrytym 25 cm warstwą śniegu. Oczywiście taka ilość białego puchu nie stanowiła większego wyzwania dla tej maszyny, stąd nie zaprezentowała ona pełni swoich możliwości, jednakże pewne cechy eksploatacyjne można było zaprezentować.
  Zapraszamy do zapoznania się z materiałem na YouTube.  12.12.2013

ELIET NEO liderem w swojej klasie. Test rozdrabniaczy elektrycznych.  W teście przydomowych rozdrabniaczy elektrycznych, o mocy w zakresie 2300-2500W, wg fińskiego magazynu branży DIY Suomela.fi zwycięzcą rywalizacji został znajdujący się w naszej ofercie najmniejszy rozdrabniacz ELIET NEO z wynikiem 8,1 pkt.

  Czytaj więcej.

  01.05.2012

Renowacja fragmentów trawnika metodą podsiewu -
test podsiewacza ELIET DZC 550  Dzięki uprzejmości firmy ELIET Europe nv, dysponujemy egzemplarzem pokazowym podsiewacza samobieżnego ELIET DZC 550. Jako, że maszyn tego typu praktycznie nie było do tej pory w naszym kraju, serdecznie zachęcamy szczególnie firmy pielęgnujące murawy boisk piłkarskich bądź inne trawiaste nawierzchnie sportowe lub jakościowe do zapoznania się z tą nową technologią renowacji. Zabieg ten jest alternatywą dla kosztownych, okresowych, kompleksowych wymian darni ze względu na utratę jej walorów użytkowych.

  Obejrzyj zdjęcia z testu DZC 550 w Duchnicach
  01.07.2012

Wyrównanie powierzchni terenu i wysiew nasion traw wśród starych akacji - test siewnika samobieżnego ELIET GZC 1000

  Dzięki uprzejmości firmy ELIET Europe nv, dysponujemy egzemplarzem pokazowym siewnika samobieżnego ELIET GZC 1000. Jako, że maszyn tego typu praktycznie nie było do tej pory w naszym kraju, serdecznie zachęcamy szczególnie firmy zakładające tereny zielone w mieście, zieleń przydrożną, nawierzchnie sportowe do zapoznania się z tą nową technologią.

  Obejrzyj zdjęcia z testu GZC 1000 w Duchnicach.

  16.06.2012

Czas na porządki i recykling w ogrodzie i parku -
test i pokaz pracy rozdrabniaczy profesjonalnych ELIET  Szanujmy materię organiczną wytworzoną przez nasze ogrody. Nie wyrzucajmy i nie spalajmy jej w ognisku!
  W postaci rozdrobnionej wykorzystajmy ją do ściółkowania lub na kompost.

  Fotorelacja z pokazu Minora i Super Profa 2000 na terenie zielonym w Duchnicach.

  05.08.2012

Wśród rozdrabniaczy elektrycznych ELIET NEO zrębkuje najdrobniej !  Porównaj jakość rozdrabniania gałęzi w elektrycznych rozdrabniaczach dostępnych na polskim rynku.
  Drobniejsze zrębki to lepsze, szybsze kompostowanie.

  Czytaj więcej

  01.10.2009

Rozdrabniacz profesjonalny ELIET Major najlepszy w swojej klasie wg magazynu MOTORIST
  Znany niemiecki magazyn branżowy "MOTORIST" zorganizował test rozdrabniaczy do odpadów ogrodowych z silnikiem benzynowym, z maksymalną średnicą rozdrabnianych gałęzi w zakresie od 35 do 80 mm. W grupie 5 maszyn różnych producentów, Eliet Major został wybrany jako zwycięzca.

  Czytaj więcej.  15.05.2005

Test kosiarki wrzecionowej Klippo LawnMaster na przerośniętym i nieco zaniedbanym greenie
  W rozmowach z naszymi klientami zainteresowanymi nabyciem kosiarki wrzecionowej LawnMaster, aby podkreślić różnicę w zastosowaniu z klasycznymi kosiarkami rotacyjnymi, często posługujemy się stwierdzeniem, że "kosiarka wrzecionowa nie służy do koszenia, lecz do strzyżenia" albo, że "kosiarki rotacyjne koszą w centymetrach, a kosiarki wrzecionowe w milimetrach".

  Aby przekonać się na własne oczy jak to jest z tą wrzecionówką wykonaliśmy test (wersji 500 RR) na naszym nieco zarośniętym greenie w Duchnicach. Efekty testu prosimy obejrzeć w fotogalerii.

Newsletter


Strona główna

Aktualności

Gdzie kupić ?

O nas

Kontakt

Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Części zamienne

Materiały eksploatacyjne


ZieleńService 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieleńService_ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl