Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster KlippoStrona główna » Oferta maszyn » 

  30.05.2015

Krawędziarki do darni firmy ELIET
  Po lewej krawędziarka rotacyjna KS300PRO, obok po prawej krawędziarka oscylacyjna EdgeStyler PRO

  Obie maszyny wyposażono w taki sam silnik Honda GX 120 o mocy 4 KM i obie przeznaczone są dla firm pielęgnujących trawniki oraz dealerów prowadzących wypożyczalnie sprzętu ogrodniczego. Cenowo EdgeStyler PRO jest dwa razy droższy niż KS300PRO w wersji GX120. Różnica w cenie oddaje różnicę w zawartości technicznej maszyny, komforcie i bezpieczeństwie obsługi, możliwościach i dodatkowych zastosowaniach.

  KS300PRO to klasycznej konstrukcji krawędziarka rotacyjna z nożem wirującym pod kątem prostym do podłoża (możliwe jest dwustopniowe odchylenie w zakresie do 25 i 45 stopni). Maszyna jest pchana ale obroty tarczy 8-zębnej (opcja) lub noża prostego zagłębionego w gruncie wspomagają przesuwanie do przodu.

  EdgeStyler PRO bardziej przypomina wycinarkę do darni. Noż nie wiruje lecz wykonuje ruchy oscylacyjne, posuwisto-zwrotne bardziej przypominające np. krojenie chleba. Przesunięcia noża są minimalne, stąd i zagrożenie odrzucaniem ziemi lub kamieni nie występuje. Przemieszczanie maszyny jest komfortowe, napęd na kołkowane szerokie koła-walce ciągnie jak traktor do przodu. Tą samobieżną maszyną możesz wykonać ok. 1 km obrzeża w ciągu 1 godziny. Tylne wahliwe koło ułatwia zakręcanie co umożliwia komfortowo dowolnie stylizować przebieg linii krawędzi.

  Duża ilość noży o różnym kształcie pozwala na dowolne kształtowanie głębokości, pochylenia krawędzi darni. Noże: pionowy, kątowy typu V i Wedge rekomendowane są do pracy przy obrzeżach betonowych, tarasach i tp.

  EdgeStyler oprócz funkcji krawędziowania może służyć ponadto jako maszyna do układania przewodu do oznaczania pola pracy robota kosiarki - czytaj więcej
  Parametry techniczne i więcej informacji o KS300PRO i o EdgeStyler PRO.


Strona główna

O nas

Kontakt

Aktualności

Nowości
Rozdrabniacze

Siewniki z broną aktywną

Podsiewacz

Wertykulatory

Krawędziarki

Krawędziarka oscylacyjna

Maszyna do układania kabla

Rozsiewacz nawozów

Dmuchawy i ssawy do liści

Odśnieżarki

Odchwaszczarka chodnikowa
Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

KLIPPO

ZieloneMaszyny® 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl