Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
.....Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu wielu radosnych i ciepłych chwil, wiosennego optymizmu oraz wszelkiej pomyślności......Strona główna » Oferta maszyn » 

    21.04.2015

Rozdrabniacz ELIET Major 4S będzie pracował w szkółce bylinowej SGGW    System rozdrabniania ELIET wg Zasady Siekiery jest odporny na zanieczyszczenia takie jak: piasek, małe kamyki, itp, co wiąże się z rozsądnymi kosztami jego eksploatacji.

    Wysoka zawartość ziemi w materiale odpadu z produkcji roślinnej o tym charakterze raczej przesądza o wyborze rozdrabniacza z wyrzutem dolnym, niż z wyrzutem górnym z dmuchawą. W tym ostatnim wariancie praca z przesuszonym materiałem przy wietrznej pogodzie byłaby mało komfortowa dla operatora.

    Ostatecznie do szkółki bylinowej trafiła najnowsza wersja wyższego modelu Major 4SZ z klasycznym sitem gwarantującym żądany stopień rozdrobnienia do celów ściółkowania lub kompostowania. Należy podkreślić możliwość wymiany sita o oczku 20 x 20 mm na sito do materiałów mokrych, w które producent wyposaża maszynę w stadardowym wyposażeniu. Większy otwór załadowczy, silniejszy silnik i prawie dwukrotnie większa wydajność to argumenty, które zaważyły na ostatecznym wyborze tego własnie modelu.    Czytaj więcej o ELIET Major 4SZ z sitami.


Strona główna

O nas

Kontakt

Aktualności

Nowości
Rozdrabniacze

Siewniki z broną aktywną

Podsiewacz

Wertykulatory

Krawędziarki

Krawędziarka oscylacyjna

Maszyna do układania kabla

Rozsiewacz nawozów

Dmuchawy i ssawy do liści

Odśnieżarki

Odchwaszczarka chodnikowa
Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

Materiały eksploatacyjne

ZieleńService 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieleńService_ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl