Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
Strona główna » Oferta maszyn » 
Pasy na Twoim trawniku - pielęgnacja sposobem LawnMastera  Klasyczny angielski trawnik cechuje charakterystyczne, wyrafinowane wykończenie z efekownymi pasami.
  LawnMaster to absolutnie klasyczna marka kosiarki - produkowana w Nowej Zelandii na wzór angielskich pierwszych kosiarek wrzecionowych.

  Tworzenie idealnych pasków na trawniku nie jest trudne, tak długo, jak używa się odpowiedniego sprzętu i wykonuje odpowiednio proste czynności zgodnie z poniższym przewodnikiem.  Tworzenie pasów:

  1. Gdy kosiarka pracuje na trawniku pod warunkiem, że tak jak LawnMaster ma rolkę, przygniata trawę w jednym kierunku, a następnie w przeciwnym kierunku, tworząc pasy.

  2. Kosiarki wrzecionowe podkreślają dodatkowo to przygniatanie, ponieważ trawa jest cięta tylko w jednym kierunku na całej szerokości koszenia.

  3. Śledź wzór koszenia, jak pokazano na rysunku obok. Pierwsze cięcia po obwodzie trawnika zapewnią otoczenie powierzchni, a następnie koś w linii prostej albo w górę i w dół trawnik lub na boki. Każde cięcie nieznacznie zachodzi na poprzednie.

  4. Inne wzory mogą również wyglądać efekownie jak np. ukośne paski lub efekt szachownicy - raz w jednym kierunku, a następnie pod kątem prostym.

Strona główna

Aktualności

Gdzie kupić ?

O nas

Kontakt

Zakładanie trawników

Pielęgnacja trawników

Renowacja trawników

Krawędziowanie trawnika

Instalacja robota koszącego

Sprzątanie liści

Kompost i ogrodnictwo organiczne
Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Części zamienne

Materiały eksploatacyjne

Serwis

Wypożyczalnia

ZieleńService 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieleńService_ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl