Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
Strona główna » Oferta maszyn » 
Aktualności 2016

  Zapraszamy do lektury...


  19.12.2016

Hej kolęda, kolęda !...  Spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku 2017 !

  06.12.2016

SIMPOL promuje urządzenia do zakładania i renowacji trawników marki ELIET w Łodzi

  Miło nam zakomunikować, że nasz partner handlowo-serwisowy firma SIMPOL dołączyła do swojej oferty urządzenia do zakładania i renowacji trawników marki ELIET. Z SIMPOL-em współpracujemy od ponad 20 lat, jeszcze od początków naszej oferty kosiarek Klippo... Zapraszamy do Pana Tomasza po każdą maszynę z naszej oferty. Czytaj więcej.

  25.11.2016

Z szacunku do środowiska naturalnego i użytkownika
  Dzięki wyjątkowej sprawności oscylacyjnego ruchu tnącego, krawędziarka ELIET Edge Styler nie potrzebuje dużo mocy do swej pracy, więc silnik pracuje relatywnie na niższych obrotach czyli na poziomie 2800 obr/min, wciąż dostarczając wystarczająco dużo mocy zarówno do przemieszczania maszyny jak i do cięcia darni. To zaoszczędza paliwo i redukuje poziom hałasu.
  Możliwość zablokowania tylnego koła wahliwego ułatwia użytkownikowi prowadzenie maszyny na długich prostych odcinkach (wersja Edge Styler PRO).

  Czytaj więcej o innych cechach krawędziarek oscylacyjnych Edge Styler.

  15.11.2016

Dmuchawy z piekła rodem ?
  Dmuchawy do liści, a właściwie dmuchawy ręczne napędzane silnikami dwusuwowymi były przedmiotem ostrej krytyki ze strony ekspertów amerykańskiego portalu CityLab. Zwraca się uwagę na zatrważająco dużą emisję toksycznych związków w spalinach silników dwusuwowych, do których paliwa dodawany jest olej i spalanie takiej mieszanki jest niekompletne. W efekcie ta wyemitowana toksyczna chmura staje się środowiskiem, w którym oddycha operator urządzenia i osoby postronne. Warto się nad tym pochylić podejmując decyzję zakupową w jaki sprzęt wyposażyć ekipy pielęgnujące parki miejskie, gdzie spacerującym jednak chodzi o coś zupełnie przeciwnego. Posłużono się obrazowym porównaniem 30 minutowej pracy z takim urządzeniem, z uciążliwością monstrualnego pick-upa F150 na trasie 3800 mil, gdzie dwusuwowy silniczek o pojemności ok. 75 ccm wypadł mniej korzystnie. To samo dotyczy emisji hałasu.
  Czytaj cały artykuł.

  09.11.2016

TECH-BUD Klimontów - diler marki ELIET w Małopolsce  Miło nam zakomunikować, że nasz partner handlowo-serwisowy firma TECH-BUD z Klimontowa dołączyła do swojej oferty rozdrabniacze i pozostały sprzęt marki ELIET. Prezentacja internetowa oferty ELIET spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów czego potwierdzeniem stała się sprzedaż rozdrabniaczy: elektrycznego Neo oraz spalinowego Minor.
  Życzymy firmie TECH-BUD dalszych sukcesów w dystrybucji maszyn z naszej oferty.
  Czytaj więcej.

  14.10.2016

Testujemy dmuchawę do liści ELIET BL450E  Przy pięknym słońcu i po chłodnej nocy (przymrozek) w praskim Parku Skaryszewskim mieliśmy okazję przetestować dmuchawę do lisci ELIET BL450E. Test wykonaliśmy na obsypanym świeżo opadłymi liśćmi placyku siłowni plenerowej z nawierzchnią mieszaną: żwirową, trawiastą i brukową.

  Czytaj więcej.
  21.09.2016

Jesień w parku  Powyższe zdjęcie przedstawia alejkę parkową w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Zdjęcie pochodzi z lat ubiegłych, ale już za tydzień, może dwa będzie jak na zdjęciu. Aż prosi się wytyczyć ścieżkę dla spacerowiczów. Polecamy mocną i wygodną w użyciu dmuchawę do liści produkcji firmy Eliet model BL 450 E. Już wkrótce w ofercie. Będziemy dysponowali również egzemplarzem pokazowym.
  Do zobaczenia na spacerze w parku !

  Dowiedz sie więcej o dmuchawach do liści Eliet
  31.08.2016

Dziękujemy BARENBRUG !  Pokazy pracy podsiewacza wymagają nasion trawy. Zwróciliśmy się zatem do fachowców w swojej branży. Długo nie czekaliśmy. Dysponujemy workiem nasion rekomendowanych do napraw muraw sportowych o nazwie handlowej Rapide. Apelujemy do greenkeeperów muraw piłkarskich o zamawianie pokazu.

  Dzięki BARENBRUG !

  Dowiedz sie więcej o Rapide
  06.07.2016

ELIET DZC600 w lipcu czyli naprawiamy murawę piłkarską  Piłkarze ligowi na urlopach, to dobry moment na renowację najbardziej wyeksploatowanych fragmentów murawy piłkarskiej.


  Czytaj więcej
  16.06.2016

Pierwszy egzemplarz podsiewacza DZC600 w Warszawie !  Miło nam zakomunikować, że pierwszym nabywcą najnowszego modelu podsiewacza firmy ELIET został Pan Konrad Janowski z Warszawy.


  Czytaj więcej.
  21.04.2016

Podsiewaj trawniki jak Nico Waegebaert z firmy "Ogrody Waegebaert"  "Kupiłem DZC550 w sierpniu 2010 roku, i w ciągu sześciu miesięcy od zakupu wykonałem renowacje podsiewem na co najmniej 25 trawnikach. Po lecie renowacja była konieczna na wielu spalonych przez suszę trawnikach. Gruntowna renowacja trawnika naprawdę kosztuje dużo, więc podsiew jest alternatywą, którą wiele osób wybiera. Osobiście widzę dla podsiewów w najbliższych latach tendencję wzrostową."


  Czytaj więcej.

  20.04.2016

LawnMaster Classic 2016

Francuscy "greenkeeperzy" o LawnMaster Golf
  Kosiarki wrzecionowe marki LawnMaster otrzymały wysokie noty u francuskich "greenkeeperów" - firmę specjalistyczną oferującą maszyny do koszenia greenów golfowych.

  Model Golf otrzymał w skali 5 punktowej:
  Jakość koszenia - 4,5
  Budowa - 4,5
  Relacja cena/wydajność - 4

  Czytaj więcej  14.01.2016

ELIET rośnie w siłę !  Firma ELIET w rozbudowie. Odwiedź fabrykę .

Szkolenie ELIET dla profesjonalistów  Pokaz rozdrabniaczy podczas szkolenia w przedsiębiorstwie komunalnym w Belgii.


  Bezpieczeństwo pracy, wydajność, trwałość maszyny, itd są ściśle powiązane z kulturą obsługi maszyny. Jej podwyższanie jest w interesie wszystkich: właścicieli sprzętu, operatorów i osób postronnych. Temu miało służyć szkolenie zorganizowane przez firmę ELIET w Belgii.


  Obejrzyj więcej.Strona główna

Aktualności

Gdzie kupić ?

O nas

Kontakt

Zakładanie trawników

Pielęgnacja trawników

Renowacja trawników

Krawędziowanie trawnika

Instalacja robota koszącego

Sprzątanie liści

Kompost i ogrodnictwo organiczne
Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Części zamienne

Materiały eksploatacyjne

Serwis

Wypożyczalnia

ZieleńService 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieleńService_ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl