Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo


Strona główna » 
O nas

ZieloneMaszyny® to marka firmy ZieleńService
Maszyny do zieleni to nasza profesja i pasja

  Oferujemy niezawodne rozwiązania na najwyższym poziomie technicznym, produkty najwyższej jakości, trwałe bo skonstruowane wg zasady "built to last", innowacyjne ale sprawdzone, wygodne w użyciu, zapewniające wyjątkowo korzystną relację wartości użytkowej do ceny oraz zbudowane i działające z poszanowaniem środowiska naturalnego.

  Jesteśmy firmą rodzinną z 25-letnim doświadczeniem w imporcie, dystrybucji i serwisie sprzętu ogrodniczego renomowanych producentów, zorientowaną na zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagającej grupy klientów.

  Narzędzia dla ogrodników... Tools not toys... Nasze maszyny przeznaczone są głównie jako narzędzia pracy dla profesjonalistów: głównie firm ogrodniczych i komunalnych zakładających i pielęgnujących ogrody, parki, tereny zieleni miejskiej i przydrożnej, grinkiperów muraw sportowych, wypożyczalni sprzętu ogrodniczego i wymagających ogrodników przydomowych.Dystrybucja w Polsce

  W zakresie dystrybucji i obsługi posprzedażnej od lat współpracujemy z wieloma regionalnymi i lokalnymi dilerami sprzętu ogrodniczego posiadającymi własne warsztaty serwisowe, autoryzowane przez najważniejszych producentów silników.
  Wraz z naszymi partnerami handlowo - serwisowymi na terenie całego kraju jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Diler na rynku warszawskim

  Zawsze bardzo ceniliśmy sobie bezpośredni kontakt z użytkownikami naszego sprzętu.
  Nasza oferta jest kompleksowa i obejmuje:

 • fachowe porady w zakresie doboru sprzętu do konkretnych potrzeb klienta,
 • pokazy pracy i testy maszyn,
 • dostawę maszyny z uruchomieniem i przygotowaniem do pracy,
 • instruktaż obsługi i porady eksploatacyjne dla użytkowników,
 • obsługę posprzedażną zawierającą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostawy oryginalnych części zamiennych, dostawy markowych materiałów eksploatacyjnych.

 • Zapraszamy do odwiedzenia salonu ekspozycyjnego w Piastowie, gdzie możecie Państwo obejrzeć maszyny, oraz na teren zielony gdzie prezentujemy maszyny w akcji.Ludzie firmy

  Wojciech Łęcki - Sprzedaż, serwis, konsultacja techniczna
  Ewa Łęcka - Sprzedaż, spedycja wysyłek, księgowość

  Serdecznie zapraszamy do współpracy !ZieleńService_ZieloneMaszyny®

  Dystrybutor profesjonalnych maszyn do urządzania i pielęgnacji zieleni: rozdrabniacze / rębaki mobilne do odpadów ogrodowych, wertykulatory, krawędziarki rotacyjne i oscylacyjne do obrzeży trawnikowych, samobieżne siewniki i podsiewacze do trawy, rozsiewacze / rozrzutniki do nawozu, maszyny do liści i odśnieżarki firmy ELIET (Belgia) w Polsce.


Newsletter


Strona główna

Aktualności

Gdzie kupić ?

O nas

Kontakt

Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Części zamienne

Materiały eksploatacyjne


ZieleńService 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieleńService_ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl