Zielone Maszyny Eliet Countax LawnMaster Klippo
.....Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu wielu radosnych i ciepłych chwil, wiosennego optymizmu oraz wszelkiej pomyślności......
Strona główna » Cenniki maszyn » ELIET wycinarka do darni » 
Wycinarka do darni ELIET TURFAWAY 600

  ELIET TURFAWAY 600 jest jedną z pierwszych maszyn do wyciania darni na gąsienicach i w związku z tym posiada funkcjonalne zalety.

  Dzięki gąsienicom maszyna ma znacznie większą powierzchnię kontaktu z podłożem, co zapewnia znacznie większą siłę uciągu. Jest oczywiste, że w ten sposób osiąga się znacznie większą wydajność i znacznie zwiększa komfort operatora. Optymalna trakcja tego napędu pozwala ELIET TURFAWAY 600 odciąć darń za pomocą noża o szerokości aż 60 cm, na głębokości nawet do 6 cm. Maszyna zajmuje więc również czołową pozycję wśród samojezdnych wycinarek pod względem szerokości roboczej.

  Wiele firm ogrodniczych używa kompaktowej wycinarki do darni, aby dokładnie usunąć stare trawniki, a tym samym stworzyć czysty restart dla świeżo wyrośniętego młodego trawnika. Ponieważ stara darń jest produktem odpadowym, darń powinna być usunięta tak cienko, jak to tylko możliwe, bez usuwania nadmiaru gleby.

  Cięcie cienkiej darni

  ELIET przekonująco prezentuje podwozie gąsienicowe, które sprawia, że ​​maszyna jest znacznie bardziej stabilna i wyróżnia się większą kontrolą głębokości. Zapewniona jest najlepsza zwrotność, ponieważ gąsienice napędzane są podwójnym hydrostatem, który reguluje prędkość każdej gąsienicy osobno. Ułatwia to prowadzenie płynnych skrętów, a nawet obracanie maszyny w miejscu wokół jej osi.
  Sterowanie jest bardzo proste. Lewa ręka steruje sprzęgłem napędu trakcji i noża. Prawa ręka jest wolna do sterowania maszyną przy pomocy centralnie umieszczonego dżojstika. Aby umieścić nóż na głebokości roboczej, operator używa stopy. Uchwyt maszyny wyposażony jest w amortyzatory zwiększające komfort pracy.

  Cięcie przebiega płynnie, co zapewnia ciągłość i brak rozerwań nawet przy cienkiej warstwie.

  Głębokość robocza jest regulowana łatwo i szybko jedną dźwignią.

Numer produktu:
Cena brutto:
33736
Strona główna

O nas

Kontakt

Aktualności

Nowości
Rozdrabniacze

Siewniki z broną aktywną

Podsiewacz

Wertykulatory

Krawędziarki

Krawędziarka oscylacyjna

Maszyna do układania kabla

Rozsiewacz nawozów

Dmuchawy i ssawy do liści

Odśnieżarki

Odchwaszczarka chodnikowa
Katalogi

Cenniki

Filmy

Pokazy pracy maszyn

Gdzie kupić i serwisować ?

Części zamienne

Materiały eksploatacyjne

ZieleńService 2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone
ZieleńService_ZieloneMaszyny® | 05-820 Piastów k.Warszawy, ul. Brzozowa 23 | Tel. 22 723 63 85 | Tel./Fax 22 723 63 05 | E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl

ZieleńService
05-820 Piastów, ul. Brzozowa 23
Tel. 22 723 63 85
Fax 22 723 63 05
E-mail: biuro@zielonemaszyny.pl